Paaiškėjo 18-metės „One Direction“ nario Louiso Tomlinsono sesers mirties prežastis

Felicite Tomlinson/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-11 17:25
Dizainerė, vaikinų grupės „One Direction“ lyderio Louiso Tomlinsono sesuo Felicite Tomlinson (18) mirė nuo narkotikų perdozavimo, praneša BBC.

Kovo 13 dieną savo namuose Londone F. Tomlinson rasta be jokių gyvybės ženklų. Apie negyvą merginą pranešė drauge su ja buvęs draugas. Pasak tyrimą vykdžiusių pareigūnų, kartu jie svaiginosi kokainu.

Iš pradžių buvo neigta, jog 18 metų mergina galėjo mirti nuo psichotropinių medžiagų perdozavimo, tačiau atlikus kruopštų tyrimą, paaiškėjo, kad mirties priežastis būtent jos.

Felicite Tomlinson/Vida Press nuotr.
Felicite Tomlinson/Vida Press nuotr.

Milijoną sekėjų instagrame turinti Felicite jau anksčiau kovojo su priklausomybe narkotikams. Po to, kai 2016 metais mirė jos mama Johannah, mergina sunkiai išgyveno netektį.

Mirties išvakarėse Louiso sesuo su draugu Zainabu Mohammedu ir dar vienu vaikinu vartojo kokainą. Pasak vieno iš kartu su mergina buvusių liudininkų, 5 ryto šalimais gulinti Felicite dar kvėpavo, tačiau visiems nubudus apie vidurdienį, mergina jau buvo mirusi. Jos kraujyje rasta ir  nerimo sutrikimams skirto gydyti alprazolamo („Xanax“).

Primename, kad Louiso Tomlinsono mama Johannah jo susilaukė būdama 18-os metų, vėliau su tikruoju Louiso tėvu, Troy Austinu, išsiskyrė. Kai berniukui buvo penkeri, Johannah sukūrė naują šeimą su Marku Tomlinsonu – būtent jį Louisas laiko savo tikruoju tėvu. Su Marku moteris susilaukė keturių dukterų – Lottie, Felicite ir identiškų dvynių Daisy ir Phoebe. Šiai santuokai subyrėjus, Johannah pamilo gydytoją Daną Deakiną, su kuriuo 2014-ųjų vasarį susilaukė dvynių – sūnaus Ernesto ir dukters Doris. Tų pačių metų vasarą moteris ištekėjo, jos ir Dano vestuvėse dalyvavo ne tik sūnus Louisas, bet ir kiti „One Direction“ grupės nariai.

Naujausi straipsniai