Paaiškėjo, ar tvyranti įtampa tarp hercogienių turės įtakos Kalėdų šventimui

Princas Williamas, Catherine Middleton, princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr. / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-10 18:51
Nors jau kuris laikas sklando kalbos, kad tarp Kembridžo hercogienės Kate Middleton ir Sasekso hercogienės Meghan Markle perbėgo juoda katė, moterys visgi susės prie bendro kalėdinio stalo ir mėgausis visos šeimos draugija, praneša žurnalas „People“.

Princas Williamas buvo užsiminęs, kad šįkart šventes planuoja sutikti su Kate šeima Bucklebury, tačiau karališkoji pora su vaikais visgi prisijungs prie visos karališkosios šeimos, įskaitant princą Harry ir Meghan, ir Kalėdas švęs Norfolke – rytinės Anglijos grafystėje prie Šiaurės jūros.

Princas Williamas, Catherine Middleton, princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas, Catherine Middleton, princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Karališkoji šeima šventiniu laiku mėgausis Sandrigame, savo privačiame name. 

Williamas ir Kate bei jų trys vaikai apsistos šalia esančiame name. Prie Meghan Markle ir visos karališkosios šeimos prisijungs ir jos mama, Doria Rangland, kuri yra pakviesta sutikti Kalėdas kartu su karaliene.

Įdomu tai, kad nors Kate Middleton ir princas Williamas santuokoje gyvena jau septynerius metus – Kate šeima Kalėdų švęsti su karališkosios šeimos atstovais nė karto nebuvo pakviesta.

Catherine Middleton ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.
Catherine Middleton ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.

Tad jau įprasta, kad Kalėdas Kate su Williamu sutinka tarp dviejų šeimų.

Niekam ne paslaptis, kad karališkoji šeima turi keisčiausių tradicijų, kurias puoselėja jau šimtmečius. Taisyklės apima ne tik tinkamą elgiasi viešumoje, aprangos kodą, bet ir įvairiausias šventines tradicijas.

Meghan Markle ir Catherine Middleton / Scanpix/ MEGA Agency nuotr.
Meghan Markle ir Catherine Middleton / Scanpix/ MEGA Agency nuotr.

Karališkoji šeima eglutę visuomet puošia Kalėdų išvakarėse, dovanas gali išvynioti tik Kalėdų rytą, po kalėdinių pusryčių šeima visuomet lankosi šventinėse mišiose.

Būtent mišios yra viena iš nelaužomų kalėdinių tradicijų. Paprastai tų, kurie nėra oficialūs karališkosios šeimos nariai, į šventovę neįleidžia.

Vėliau karališkojoje šeimoje paprastai seka pietūs, kurių metu patiekiamas kalakutas. 15 valandą transliuojamas karalienės sveikinimas per televiziją. Pastaraisiais metais jis įrašomas ir 3D formatu.

Meghan Markle, princas Harry, princas Williamas ir Kate Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle, princas Harry, princas Williamas ir Kate Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dar vienas iš keistų kalėdinių ritualų yra pasisverti prieš ir po Kalėdų vakarienės. Pasirodo, kad ši tradicija gimė dar Karaliaus Edwardo septintojo valdymo laikotarpiu. Karalius buvo labai susirūpinęs savo ir aplinkinių sveikata – jis norėjo išaiškinti, ar žmonės pakankamai pavalgo bent jau per Kalėdas.

Beje, šeimos nariai svorį matuoja naudodamiesi antikinėmis svarstyklėmis. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai