P. Poderytė ir Sezzy kraustosi į naujus namus priemiestyje: „Svajojame, kad dukra turėtų kur bėgioti“

Paula Poderytė su vyru Sezzy ir dukra Alisa
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-14 11:04
Dizainerė Paula Poderytė (26), prieš nepilnus keturis mėnesius su atlikėju Sezeriu Sayliku-Sezzy susilaukusi dukrelės Alisos, spindi laime – moteris nė neslepia, kad motinystė yra didžiausias jos gyvenimo džiaugsmas, o netrukus prie šios laimės prisidės ir dar vienas itin laukiamas įvykis – pora persikraustys į savo namus.

„Motinystė yra pats didžiausias džiaugsmas ir laimė, kuriuos teko patirti per savo gyvenimą. Žinoma, būna ir man sunkesnių dienų, kai ir kantrybės ar miego trūksta, tačiau pažiurėjusi į dukrytę pasisemiu jėgų ir lieka tik pačios tyriausios ir pozityvios emocijos“, – šypsosi Žmonės.lt kalbinta Paula.

Moteris prisipažįsta, kad gimus Alisai šeimos gyvenimas įgavo kitą ritmą, nes dabar prioritetas – mažosios gerovė.  „Mūsų gyvenimo tempas sulėtėjo, buvome įpratę būti vakarėlių sielom, daug keliauti, visur dalyvauti. Alisa nuo pirmų dienų turi griežtą dienotvarkę, lavinimo užsiėmimus – diegiame teisingus miego įpročius, tad šiuo metu mūsų visas dėmesys yra jai ir kuo produktyvesnei jos radai“, – pasakoja pašnekovė.

Paula Poderytė su dukra Alisa/Asmeninio albumo nuotr.
Paula Poderytė su dukra Alisa/Asmeninio albumo nuotr.

Maži dideli džiaugsmai

Paula pasakoja, kad motinystė jai graži tuo, jog joje pilna gražių akimirkų, pirmų kartų, mažų kasdienių stebuklų.

„Visada ryte Alisą pasiguldau į mūsų su vyru lovą ir kartu visi dar snaudžiam, o ji vis šypsosi. Džiaugsmas prasideda nuo to, kai tik pramerkiu akis ir lydi visą dieną“, – šypteli.

Žinoma, kaip ir visur gyvenime, taip ir auginant vaiką, nėra viskas tik nepriekaištingai tobula – moteris atvirauja, kad būna ir sunkių akimirkų, kuomet dukrai kažką skauda, o padėti nevisada pavyksta. Be to, Paula tikina esanti itin kantri, tačiau net jai kartais pasijunta, jog tos kantrybės su vaiku reikės vis daugiau ir daugiau.

Savo mados studiją turinti P. Poderytė motinystę stengiasi derinti su kūryba, tačiau kol kas visiškai pasinerti į darbus neketina. „Studiją esu įsikūrusi namuose, todėl turiu patogias sąlygas nors porą valandų padirbėti. Krūviu dalinuosi su savo puikia asistente, stengiuosi rasti balansą. Padirbusi pasikraunu teigiamos energijos, geros nuotaikos ir labai labai pasiilgstu vaikelio“, – juokiasi ji.

Paula Poderytė su dukra Alisa/Asmeninio albumo nuotr.
Paula Poderytė su dukra Alisa/Asmeninio albumo nuotr.

Ypatingas tėčio vaidmuo

Paula pasakoja, kad auginti vaiką – didelis džiaugsmas, o ypatingai didelis jis tuomet, kai matai dukrą turint ypatingą ryšį su tėčiu.

„Dukrytė yra visiška tėvelio mergaitė. Vyrui puikiai sekasi auginti vaiką, iš jo galiu daug ko išmokti ir pati. Labiausiai glosto širdį akimirkos, kai matai, koks tarp jų stiprus ryšys, kaip ji meiliai žiūri į savo tėtį“, – didžiuodamasi sako Paula.

Paklausta, ar ateityje norėtų gausesnės šeimos, moteris neslepia, kad tai būtų didelis džiaugsmas. „Mano svajonė buvo turėti dukrytę – ji išsipildė, o kiek vaikų norėčiau iš viso – niekada nesusimąsčiau. Pati turiu brolį, kurį be proto myliu ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be jo. Sezzy taip pat turi brolį ir žino, kokia tai vertybė, todėl Alisai tikrai padovanosime nors vieną sesę ar brolį. Visus vaikus norėčiau pasigimdyti iki 30-ies, bet bus kaip Dievas duos...“ – šypteli.

Sezzy su dukra Alisa/Asmeninio albumo nuotr.
Sezzy su dukra Alisa/Asmeninio albumo nuotr.

Laukia nauji namai

Šiuo metu šeima gyvena dar ir kitais maloniais rūpesčiais – pamažu įsikuria naujuose namuose Vilniaus priemiestyje, į kuriuos su visam įsikelti planuoja jau šį rudenį.

„Namai bus prie pat miško, net briedis buvo apsilankęs mūsų kieme!“ – juokiasi Paula.

Šeimai gamta buvo vienas svarbiausių prioritetų renkantis namus – jie bus ta rami oazė, kur po didmiesčio šurmulio visada lauks ramybė ir privatumas.

„Mūsų prioritetas buvo tas, kad namus suptų kuo gaivesnis oras, gamta, būtų didelis kiemas, o jame – daug erdvės Alisai. Svajojame, kad kitą pavasarį matysime ją bėgiojančią basą ant mūsų sodintos vejos“, – maloniais rūpesčiais dalijasi Paula.

Paklausta, ar jaučiasi laiminga, ji nedvejoja – visos svajonės pamažu pildosi, todėl stengiasi mėgautis kiekviena diena. „Man labai pasisekė, jog turiu nuostabų vyrą, kuris kartu augina dukrą, leidžia man nepamiršti savęs, pailsėti, o ir dukrytė gerai miega naktimis. Kartais nežinau, už ką man taip pasisekė“, – šypteli.

Paula Poderytė su vyru Sezzy ir dukra Alisa savo naujuose namuose/Asmeninio albumo nuotr.
Paula Poderytė su vyru Sezzy ir dukra Alisa savo naujuose namuose/Asmeninio albumo nuotr.

Naujausi straipsniai