Owenui Wilsonui ir Pierce'ui Brosnanui besifilmuojant Tailande kilo gaisras

Owenas Wilsonas švenčia 45-ąjį gimtadienį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-21 16:57
Holivudo aktoriai Owenas Wilsonas ir Pierce'as Brosnanas nenukentėjo per gaisrą filmavimo aikštelėje Šiaurės Tailande, kur šiuo metu filmuojasi, ketvirtadienį pranešė naują juostą sukanti kompanija ir policijos pareigūnai.

Filmo „Vidurnaktis Paryžiuje“ (Midnight in Paris) žvaigždė O.Wilsonas ir Džeimsą Bondą įkūnijęs aktorius P.Brosnanas buvo tik ką pabaigę filmuoti naujo veiksmo trilerio „Perversmas“ (The Coup) sceną, kai Lampango miesto trijų aukštų parduotuvių pastate, kuris buvo išnuomotas filmavimui, kilo gaisras.

„Nei Owenas Wilsonas, nei Pierce'as Brosnanas, nei kartu vaidinanti Lake Bell nebuvo

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

šalia filmavimo aikštelės, kai kilo gaisras... Tai įvyko po filmavimo, todėl nė vieno iš mūsų aktorių ten nebuvo“, – sakė kompanijos „Living Film“ atstovas Chrisas Lowensteinas (Krisas Lovensteinas).

„Niekas nebuvo sužeistas per gaisrą“, – kuris prasidėjo nuo lubų, pridūrė jis.

Filmuojant minėtą sceną buvo panaudoti „granatsvaidžiai, dulkės, kamštinė danga ir skeveldros“, bet nebuvo „sprogimų, ugnies ar kitokių pirotechninių efektų“, nurodė Ch.Lowensteinas.

Tuo tarpu vietos policija įtaria, kad gaisrą sukėlė filmavime panaudoti specialieji efektai.

„Policijos ekspertai apžiūri vietą, ieškodami tikrosios gaisro priežasties“, – nurodė policijos pulkininkas Thanakornas Khamwongas.

Statomas filmas pasakos apie amerikiečių šeimą, įstrigusią Pietryčių Azijos šalyje dėl ten vykstančio karinio perversmo.

Nuo 1932 metų, kai Tailande buvo įvesta konstitucinė monarchija, šalyje įvyko beveik 20 karinių perversmų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai