Owenas Wilsonas turės vaiką su ištekėjusia asmenine trenere

Owenas Wilsonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-10 07:32
Sportavo sportavo garsusis aktorius Owenas Wilsonas ir prisisportavo... Užsienio žiniasklaida praneša, kad asmeninė jo trenerė Caroline Lindqvis, kuri yra ištekėjusi už kito vyro, laukiasi Oweno Wilsono kūdikio.

„Owenas yra labai įsitraukęs į nėštumą, rūpinasi Caroline, – „Us Weekly“ sakė artimas aktoriaus aplinkos šaltinis. – Jie su Caroline nėra pora ir neplanuoja būti, bet jis labai ją remia. Jie dažnai susitinka ir kalbasi apie savo vaiką. Owenas jau sakė Caroline, kad padarys dėl vaiko viską, ką gali.“

44-erių aktorius su 41-erių Caroline Lindqvis susipažino prieš keletą metų, kai pasamdė ją kaip savo asmeninę trenerę. Owenas Wilsonas užtikrino, kad visapusiškai rūpinsis Caroline, o vėliau – ir jųdviejų vaiku.

Caroline Lindqvis vis dar yra ištekėjusi už plastikos chirurgo Ritu Chopra, bet kaip teigia „National Enquirer“, skirtis jiedu nutarė dar prieš Caroline užmezgant romaną su Holivudo žvaigžde.

Sausį gimsiantis mažylis bus jau antroji Oweno Wilsono atžala – su buvusia mergina Jade Duell jis augina dvejų metų sūnų Robertą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai