Ovidijus Vyšniauskas Kauno rotušėje susituokė su išrinktąja Aukse

Ovidijus Vyšniauskas / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-30 13:11
Kauno miesto rotušėje vienas kitam „taip“ ištarė žinomas dainininkas Ovidijus Vyšniauskas (63) ir jo išrinktoji Auksė Kuzmauskienė (44), praneša Žmonės.lt.

Pora jau kurį laiką kartu. O penktadienį, spalio 30 dieną, Ovidijus ir Auksė savo santykius įteisino oficialiai – prisiekę meilę ir ištikimybę vienas kitam tapo šeima.

Žmonės.lt žiniomis, Auksė pasirinko vyro pavardę ir tapo Vyšniauskiene.

Nors poros santuokos laikas buvo numatytas penktadienį 13.20 val., Ovidijus Vyšniauskas ir Auksė Kuzmauskienė Rotušėje pasirodė anksčiau. 

Šeimą sukūrę Vyšniauskai penktadienį pasistengė išvengti žiniasklaidos dėmesio po to, kai prieš savaitę internete pasirodė šias vestuves anonsuojančios portalų žinutės.

Ovidijus Vyšniauskas / Loretos Kondratės nuotr.
Ovidijus Vyšniauskas / Loretos Kondratės nuotr.

Anksčiau žiniasklaidai apie santykius su moterimis dainininkas yra sakęs: „Dviejų žmonių sąjunga turi būti savanoriška, laisva. Per daugelį metų, dainuodamas vestuvėse, pastebėjau, kad kartu lieka tie, kurie priima kitą tokį, koks jis yra.“

Šia išmintimi kompozitorius, muzikantas, išskirtinio vokalo savininkas O.Vyšniauskas vadovaujasi ir dabartiniuose savo santykiuose su gyvenimo drauge. Kam pyktis, jei vis tiek reikės susitaikyti?

„Išdalinau“, „Mažytė“, „Už tuos, kuriuos mylim“, „Saulė leidžias“ ir kitų hitų autoriui šios vestuvės – trečiosios.

Su praeityje populiaria dainininke, buvusia pirmojo Lietuvoje pramoginio TV šou „Muzikinis viešbutis“ vedėja Vilija Grigonyte O.Vyšniauskas susilaukė dukters Vaivos. O su buvusia žmona Aušra – dviejų atžalų: dukros Aušrinės ir sūnaus Adomo.

Ovidijus Vyšniauskas buvo pirmasis Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse. 1994-aisiais balandžio 30-ąją O.Vyšniauskas su daina „Lopšinė mylimai“ atstovavo mūsų šaliai „Eurovizijoje“, kuri tais metais vyko Airijoje. Tiesa, komisija tuomet Ovidijui neskyrė nė vieno balo.

Naujausi straipsniai