„Oskarų“ svečių stilius: nuo akį traukiančių suknelių iki netikėto apavo – „auksinių kroksų“

H.E.R, Zendaya, Questlove, Amanda Seyfried / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-26 08:54
Ryškiausias metų renginys – 93-ioji „Oskarų“ teikimo ceremonija – tapo puikia proga kino žvaigždėms po pandeminės pertraukos pademonstruoti akį traukiančius apdarus ir stebinti garsių mados namų pasiūlytais stiliaus sprendimais. Organizatorių žadėtas „mažytis raudonas kilimas“, tikrai nebuvo toks kuklus, kokio tikėtasi.
Nors šiais metais kiek įmanoma buvo stengiamasi orientuotis į mažiau „glamūro“ bei akcentuoti renginio svarbą pagerbti nusipelniusius industrijos atstovus, raudonuoju kilimu žengė gana ryški bei stilinga publika. Svečiai nepraleido progos ir stebino ektravagancija, spalvomis bei įdomiais sprendimais. Žadėtas „mažytis raudonas kilimas“ tikrai nebuvo toks, kokį prognozavo apdovanojimų rengėjai.
 
„Oskarų“ pristatymas ir muzikiniai pasirodymai vyko "Dolby" teatre ir ketvirtajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje pastatytoje geležinkelio stotyje, garsėjančioje savo ispaniško kolonijinio ir „Art Deco“ stiliumi. Ši vieta buvo pasirinkta dėl jos dydžio bei vidinių kiemelių, kuriuose buvo galima per kelias dienas sumontuoti baltas palapines, kuriose būtų visko – nuo COVID testavimo galimybių iki maitinimo.
 
Tiesa, šiais metais buvo gerokai „apkarpytas“ ne tik svečių, bet ir į renginį galėjusių patekti žiniasklaidos atstovų skaičius. Nepaisant to, žvaigždės tikrai nepraleido progos pasipuošti ir pademonstruoti savo suknelių bei smokingų.
 
Viena iš ryškesnių viešnių buvo dainininkė ir aktorė Zendaya. Geltona „Valentino“ namų dizainerio Pierpaolo Piccioli suknėlė, rašo CNN, pareikalavo net 300 valandų kruopštaus darbo. Prie jos buvo derinami juvelyriniai dirbiniai, kurių vertė siekė šešis milijonus dolerių.
Zendaya / „Scanpix“ nuotr.
Zendaya / „Scanpix“ nuotr.

Daugelis damų, kaip pavyzdžiui aktorė Amanda Seyfried, rinkosi ryškius raudonos spalvos drabužius. Reese Witherspoon ir „Minari“ žvaigždė Yeri Han patikėjo savo stilių mados namams „Dior“, o A.Seyfried akį traukė „Armani Prive“ pūsta suknia.

Amanda Seyfried / „Scanpix“ nuotr.
Amanda Seyfried / „Scanpix“ nuotr.

Netrūko ir „linksmų“ spalvų. Juostos „Ma Rainey's Black Bottom“ aktorius Colmanas Domingo žavėjo rėkiančia spalva išskirtiniu „Versace“ smokingu su 4500 „Swarovski“ kristalų.

Colmanas Domingo / „Scanpix“ nuotr.
Colmanas Domingo / „Scanpix“ nuotr.

Kol vieni, kaip pavyzdžiui geriausia režisierė Chloé Zhao, rinkosi paprastus derinius (prie suknelės aukšta apykakle ji derino baltus sportinius batelius), kiti – žėrėjo auksiniais tonais.

Kone didžiausiu stiliaus akibrokštu tapo muzikanto Questlove pasirinkimas. Ant raudono kilimo jis pasirodė su... aukso spalvos „Crocs'ais“.

Questlove / „Scanpix“ nuotr.
Questlove / „Scanpix“ nuotr.
Questlove stilius / „Scanpix“ nuotr.
Questlove stilius / „Scanpix“ nuotr.

Visų „Oskarų“ raudonojo kilimo svečių stilių žiūrėkite fotogalerijoje:

Naujausi straipsniai