„Oskarų“ ceremoniją ves komikas Jimmy Kimmelis

Jimmy Kimmelis
Šaltinis: BNS
AA

89-ąją „Oskarų“ įteikimo ceremoniją vasario mėnesį ves vėlyvo vakaro pokalbių laidos vedėjas Jimmy Kimmelis.

Apie Jimmy Kimmelio parinkimą oficialiai netrukus turi paskelbti Michaelas De Luca ir Jennifer Todd, kurie praėjusį mėnesį buvo pakviesti prodiusuoti ceremoniją, pranešė įvairios žiniasklaidos priemonės.

Kino meno ir mokslo akademija kol kas neatsakė į prašymus patvirtinti, kad ceremoniją, kurią vasario 26 dieną tiesiogiai transliuos televizija ABC, ves Jimmy Kimmelis.

Tačiau pats Jimmy Kimmelis jau pasidžiaugė nauju darbu, kuriam pasiruošti turės 12 savaičių: „Taip, aš vesiu „Oskarus“. Tai ne pokštas. O jeigu tai pokštas, mano kerštas Akademijai bus siaubingas ir saldus“.​

Vėliau vesdamas savo laidą jis pranešė ir kitą naujieną – kad jo žmona laukiasi antro vaiko: „Mano žmona savo pilve turi kūdikį. Tad štai kas vyksta. Taigi, yra daug dalykų, dėl ko galima džiaugtis. Sveikinimai man. Aš vesiu „Oskarus“ ir gavau sekso. Du dalykai, kurie kai buvau paauglys niekada neatrodė, kad bus įmanomi“.​

Ši užduotis pirmąkart teko komikui, kuris nuo 2003 metų minėtoje televizijoje veda laidą „Jimmy Kimmel Live!“ ir kuris buvo giriamas už šiemet vestą televizijos apdovanojimų „Emmy“ įteikimo ceremoniją.

ABC, kuri Akademijai, kaip pranešama, už teisę transliuoti „Oskarų“ ceremoniją moka 75 mln. dolerių (69,7 mln. eurų) per metus, rugpjūčio mėnesį sudarė naują sutartį, pagal kurią televizijos vadovai labiau prisidės prie kūrybinių ceremonijos aspektų.

Jimmy Kimmelis buvo pasirinktas neįprastai vėlai, nes normaliai vedėjas paaiškėja keli mėnesiai iki ceremonijos.

Tarp kitų anksčiau minėtų galimų pretendentų į vedėjus buvo komikės Ellen DeGeneres ir Tina Fey.

2016 metų ceremoniją, kurios reitingas buvo mažiausias per aštuonerius metus ir kurią žiūrėjo maždaug 34,5 mln. žiūrovų, vedė Chrisas Rockas.

Skaitykite daugiau