„Oskaro“ savininkas režisierius Guillermo del Toro išsiskyrė su žmona po daugiau nei 30 bendro gyvenimo metų

Režisierius Guillermo del Toro su žmona Lorenza Newton / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-15 08:18
Vienas pagrindinių jubiliejinės „Oskarai 2018“ ceremonijos herojų – meksikiečių režisierius Guillermo del Toro pranešė apie savo skyrybas su žmona Lorenza Newton, su kuria pragyveno 31 metus.

Digitalspy.com praneša, kad geriausio režisieriaus„Oskarą“ už filmą „Vandens forma“ (The Shape of Water) pelnęs kūrėjas pareiškęs, kad skyrybų procesas buvo baigtas 2017 m. rugsėjį, tačiau apie tai žinojo tik poros artimiausi žmonės.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pora susituokė 1986 m., turi dvi dukras Marisą ir Marianą.

Apie tai, kad poroje ne viskas gerai, buvo galima įtarti jau per praėjusią „Oskarų“ teikimo ceremoniją. Guillermo del Toro į tokį svarbų renginį atvyko ne su žmona, bet ir ne vienas. Jį atlydėjo scenarijų juostai „Vandens forma“ rašiusi scenaristė Kim Morgan.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Padėkos kalboje atsiėmus „Oskarą“ režisierius padėkojo Kim Morgan ir savo dukroms. Nė žodžiu neužsiminė apie žmoną. Viename pastarųjų interviu, duotų Meksikos žurnalui „Reforma“, Guillermo del Toro atmetė gandus neva tarp jo ir Kim Morgan užsimezgęs romanas.

„Ji paprasčiausiai dirba su manimi, mus sieja geri draugiški ryšiai. Noriu iš karto paaiškinti, kad su žmona išsiskyrėme dar 2016 žiemą, o su Kim pradėjau dirbti tik vasaros pabaigoje“, – sakė vyras.

Šiuo metu jis kartu su Kim Morgan dirba su nauja juosta „Midnight Delivery“.

Guillermo del Toro su dabar jau buvusia žmona Lorenza Newton susipažino mokydamiesi „Instituto de Ciencias“ Gvadalacharoje Meksikoje. Po studijų ji dirbo meno vadove ir kartu su Guillermo išleido trumpametražį filmą „Doña Lupe“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai