„Oskaro“ nominantės Jessicos Chastain praeities šešėliai: nusižudžiusi sesuo ir nutraukti santykiai su tėvu

Jessica Chastain / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-15 15:07
Išgarsėti jau atšventus savo 30-ąjį gimtadienį – gana retas atvejis Holivude, mat aktoriaus karjera pradedama vis anksčiau ir anksčiau. Tačiau Jessicą Chastain šlovė užklupo tik 2011-aisiais, ir jos vardas iš karto atsidūrė geriausių aktorių sąrašuose. Savo asmeninio gyvenimo neviešinanti paslaptinga raudonplaukė sudomino ir žiniasklaidos atstovus – viena po kitos pradėtos traukti ne tokios šviesios jos praeities detalės.

Žurnalas „Star“ atkapstė, kad aktorė yra nutraukusi santykius su savo biologiniu tėvu. Kas tarp jų nutiko – neaišku, tačiau susitaikyti jau per vėlu: Jessicos tėvas muzikantas iš Kalfornijos Michaelas Monasterio vasario pradžioje mirė nuo bronchito komplikacijų. Artimas Michaelo draugas pasakojo, kad jis labai mylėjo savo dukrą ir jį labai skaudino nutrūkę santykiai. „Michaelas dievino Jessicą, ir jo širdis plyšo iš skausmo, kad ji niekada neužsiminė apie jo egzistavimą“, – pasakojo mirusiojo draugas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

35-erių Jessicos motina kulinarė Jerri paliko savo mokyklos laikų meilę Michaelą ir su dviem dukromis – Jessica ir Juliet – išvyko palikusi jį nežinioje. Moteris pasikeitė savo pavardę, kad Michaelas jų nesurastų.

„Michaleas buvo tipinis rokeris, tačiau ir Jerri nebuvo šventoji. Jį labai skaudino tai, kad Jessica atsuko jam nugarą, ypač po to, kai Jerri antrą kartą ištekėjo. Antrąjį motinos vyrą Michaelą Hastey Jessica vadino savo tėvu, ir tai Michaelui buvo nepakeliama“, – pasakojo šaltinis.

Michaelo laidotuvės suplanuotos vasario 23-iąją – dieną prieš „Oskarų“ teikimo ceremoniją. Neaišku, ar Jessica Chastain jose pasirodys. Laidotuves organizuoja kita Michaelo dukra Nicole, kuri yra nusivylusi, jog populiarumo viršūnėje esanti aktorė nė centu neprisideda prie bendro tėvo laidotuvių. Michaelas buvo ne itin pasiturintis žmogus, tačiau niekada neprašė pinigų iš garsios dukros.

Sesuo – neliečiama tema

Tragiško likimo Jessicos sesuo Juliet vėliau atnaujino santykius su tėvu, tačiau būdama 24-erių nusprendė savo noru pasitraukti iš gyvenimo. Mergina nusišovė savo namuose. Ką nors apie seserį sužinoti iš pačios Jessicos neįmanoma – ši tema yra tabu ir nei aktorė, nei jos atstovas spaudai niekada nekomentuoja šios temos.

Apie tikrąjį tėvą Jessica taip pat niekada nekalbėjo, tačiau apie patėvį bei mamą yra kalbėjusi, atsiimdama vieną apdovanojimų jiems yra padėkojusi.

Vasario 24-ąją vyksiančiuose „Oskarų“ apdovanojimuose Jessicai pranašaujama statulėlė už geriausią aktorės vaidmenį filme „Taikinys #1“ (org. „Zero Dark Thirty“). Pirmą kartą šiam prestižiniam apdovanojimui Jessica Chastain buvo nominuota 2011-aisiais už antraplanį vaidmenį filme „Tarnaitė (org. „The Help“).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama