„Oskaro“ nominantę Anne Hathaway per BAFTA apdovanojimus persekiojo nesėkmės: jos suknelė suplyšo, ji susirgo ir buvo nušvilpta gerbėjų

Anne Hathaway BAFTA apdovanojimuose / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-18 07:52
Vasario 10-ąją Anne Hathaway triumfavo BAFTA apdovanojimuose – Londone ji buvo įvertinta už geriausią antraplanės aktorės vaidmenį filme „Vargdieniai“ (org. „Les Misérables“), tačiau vakarą aktorei aptemdė nemalonūs atsitiktinumai: suplyšo suknelė, kurią ji tą vakarą turėjo vilkėti, kaip tik sekmadienį susirgo gripu ir negana to, buvo nušvilpta gerbėjų.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusį trečiadienį dalyvaudama „The Tonight Show“ laidoje Anne Hathaway papasakojo, kad BAFTA apdovanojimų vakarą ją lydėjo nesėkmės.

Ant raudonojo kilimo ji pasirodė vilkėdama ilgą juodą „Burberry“ suknelę, tačiau aktorė atskleidė, kad tą vakarą ji turėjo būti apsirengusi kitaip. Besiruošiant vakarui suplyšo pagrindinė, specialiai jai siūta suknelė – ištrūko jos užtrauktukas, todėl skubiai reikėjo surasti jai pamainą. Iš pradžių stilistai bandė susiūti suknelę, tačiau rezultatas nebuvo pats geriausias – kaip pasakojo Anne Hathaway, suknelė nuo jos buvo tiesiog nukirpta, nes nusivilkti jos jau neišėjo.

Dėl naujos suknelės paieškų serganti Anne Hathaway vėlavo į apdovanojimų ceremoniją, taigi nebeturėjo laiko duoti interviu ant raudonojo kilimo, pabendrauti su jos laukusiais gerbėjais bei padalinti autografų.

Būtent dėl nuviltų gerbėjų 30-metė aktorė labiausiai ir liūdėjo. „Aš taip vėlavau, kad vos pasirodžiusi turėjau tekina perbėgti raudonuoju kilimu ir praleisti visus interviu, – laidos vedėjui Jay Leno pasakojo aktorė. – Bet blogiausia, kad negalėjau pasikalbėti su savo gerbėjais. Jie laukė laukė, kai buvo labai šalta ir lijo, o aš tik prabėgau pro šalį. Nenuostabu, kad jie mane nušvilpė.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai