„Oskaro“ laureatę Lupitą Nyong'o žurnalas „People“ išrinko gražiausia 2014-ųjų moterimi

Lupita Nyong'o / Žurnalo „People“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-23 15:13
Iš Kenijos kilusiai aktorei Lupitai Nyong'o (31 m.) šie metai išties sėkmingi – ji ne tik pelnė „Oskarą“ už debiutinį vaidmenį kine, bet ir žurnalo „People“ buvo išrinkta gražiausia 2014-ųjų moterimi.

Žurnalas „People“ gražiausią metų žmogų renka jau 25-us metus iš eilės, o Lupita Nyong'o yra tik antra juodaodė, pelniusi šį titulą (pirmoji – Halle Berry).

„Tai jaudina ir yra labai labai didelis komplimentas. Esu laiminga dėl tų merginų, kurios matydamos mane ant šio viršelio jausis labiau matomos“, – apie žurnalo „People“ įvertinimą kalbėjo egzotiškos išvaizdos aktorė, turėdama omenyje tamsiaodes merginas.

Lupita Nyong'o neslepia, kad pati tik visai neseniai pamilo savo tokią, kokia yra. „Anksčiau maniau, kad idealus grožis yra šviesi oda ir ilgi, gražiai krintantys tiesūs plaukai, – sakė Lupita Nyong'o. – Pasąmonėje pradedi labiau vertinti tai, ko pats neturi.“

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Stulbinamu greičiu pramogų pasaulyje sužibėjusi Lupita Nyong'o žurnalui „People“ pasakojo, kad paauglystėje labai eksperimentavo su savo išvaizda ir plaukus dažėsi įvairiausiomis vaivorykštės spalvomis. Kartą ji netgi išdrįso galvą nusiskusti plikai! „Buvo labai keista ir šalta! – juokdamasi sakė Lupita Nyong'o. – Buvo baisu, bet man patinka mesti iššūkius sau pačiai.“

Į gražiausių pasaulio moterų penkiasdešimtuką šiemet pateko ir Julia Roberts (46 m.), Jennifer Lawrence (23 m.), Keri Russell (38 m.), Jenna Dewan-Tatum (33 m.), Mindy Kaling (34 m.), Pink (34 m.), Amber Heard (28 m.), Gabrielle Union (41 m.), Molly Sims (40 m.), Stacy Keibler (34 m.), Kerry Washington (37 m.) bei kt.

Anksčiau žurnalas „People“ gražiausios pasaulio moters titulą yra suteikęs Juliai Roberts (net keturis kartus), Gwyneth Paltrow, Angelinai Jolie, Jennifer Lopez, Beyonce, Drew Barrymore, Kate Hudson, Catherine Zetai-Jones, Nicole Kidman, Halle Berry, Jennifer Aniston ir kt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai