„Oskaro“ laureatė Lupita Nyong'o palygino save su Pelene

Lupita Nyong'o / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-04 20:32
Sekmadienį „Oskarą“ už debiutinį vaidmenį dramoje „12 vergovės metų“ („12 Years a Slave“) laimėjusi aktorė Lupita Nyong'o tapo geidžiamiausia televizijos laidų viešnia ir nespėja dalinti interviu.

Pirmadienio rytą, spėjusi tik trumpai numigti po išvakarėse vykusių „Oskarų“ apdovanojimų ir po jų vykusio vakarėlio, Lupita Nyong'o davė pirmą interviu pokalbių laidoje „Live with Kelly and Michael“.

Laidos vedėjai Kelly Ripa ir Michaelas Strahanas aktorės istoriją palygino su pasaka: ji vos baigusi vaidybos studijas Jeilio universitete pelnė „Oskarą“ už pirmąjį vaidmenį kine.

Lupita Nyong'o teigė dar nespėjusi pilnai susivokti, kas įvyko, tačiau džiaugėsi, kad atėjus vidurnakčiui „Oskaro“ statulėlė nedingo – taip aktorė palygino save su viena garsiausių pasakų herojų Pelene.

Tą pačią dieną Lupita Nyong'o dalyvavo ir specialioje komikės Ellen DeGeneres, kuri vedė „Oskarų“ ceremoniją, laidoje. Aktorė pasidžiaugė, kad šiemet jos gimtadienis – šeštadienį jai suėjo 31-eri – ypač geras, o pelnytas „Oskaras“ žada, kad šie metai jai bus auksiniai visomis prasmėmis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai