„Oskaro“ laureatė Anne Hathaway tapo mama – aktorė pagimdė sūnų

Anne Hathaway / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-08 07:47
Holivudo žvaigždė Anne Hathaway su vyru Adamu Shulmanu tapo tėvais – aktorė pagimdė berniuką, praneša „E! News“.

Anne Hathaway sūnų pagimdė prieš dvi savaites, kovo 24-ąją, tačiau visą šį laiką šeimos pagausėjimu pora džiaugėsi tik artimųjų rate.

Berniukui tėvai išrinko Jonathano Rosebankso Shulmano vardą.​

„Kūdikis yra labai sveikas, jis apsuptas draugų ir šeimos narių Los Andžele, – sakė vienas šaltinis. – Anne ir Adamas beprotiškai laimingi, tapę tėvais“.

Anne Hathaway atstovas spaudai Stephenas Huvane'as patvirtino šią džiugią žinią.

„Oskaro“ laureatė, vaidinusi tokiuose filmuose kaip „Ir velnias dėvi Pradą“ („The Devil Wears Prada“), „Naujokas“ („The Intern“) bei „Meilė ir kiti narkotikai“ („Love and Other Drugs“), vasario 28 dieną socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė nuotrauką, kurioje iš arti įamžintas jos nėščiosios pilvukas ir „Oskaro“ statulėlė.

Anne Hathaway su aktoriumi ir prodiuseriu Adamu Shulmanu susituokė 2012-aisiais, po ketverius metus trukusios draugystės. Aktorė neslėpė, kad nuo tada, kai ištekėjo, svajojo tapti mama.

2013 metais žurnalui „Vogue“ ji sakė: „Dieve mano. Noriu būti mama, jaučiu, kaip stipriai mylėsiu savo vaikus. Visąlaik apie tai galvoju, nors kvaila taip elgtis, nes tai, kokia būsiu mama, priklauso nuo to, kokie bus mano vaikai. Nekantrauju su jais susitikti“.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Naujausi straipsniai