„Oskaro“ laureatas Philipas Seymouras Hoffmanas aptiktas negyvas savo namuose

Philipas Seymouras Hoffmanas rastas negyvas savo namuose / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-02 21:31
Kino pasaulis neteko talentingo JAV aktoriaus ir režisieriaus, „Oskaro“ laureato Philipo Seymouro Hoffmano (46), pranešė „The Wall Street Journal“.

Pareigūnų pateiktais duomenimis, negyvo Philipo Seymouro Hoffmano kūnas buvo aptiktas sekmadienį, vasario 2 dieną, Manhatane (Niujorke) esančių aktoriaus namų vonioje. Policiją apie 11.30 val. vietos laiku iškvietė negyvą aktorių radusi jo asistentė.

Pranešama, kad mirties priežastimi galėjo tapti narkotikų perdozavimas – aktoriaus rankoje styrojo adata. Aktoriui bus atliktas skrodimas ir tiksli mirties priežastis bus paskelbta per kelias savaites.

Pirmą kartą reabilitacijos klinikoje jis gydėsi būdamas vos 22-ejų, o po to net 23-ejus metus visiškai nevartojo alkoholio ir narkotikų. Vis tik maždaug prieš dvejus metus aktorius nebeatsilaikė pagundai ir vėl pradėjo vartoti kvaišalus. Suvokdamas savo problemą Philipas Seymouras Hoffmanas pernai vėl atsigulė į reabilitacijos kliniką.

Aktorius su ilgamete gyvenimo drauge kostiumų dizainere Mimi O'Donnell (susipažino 1999 metais – red. past.) augino tris vaikus: 10-metį sūnų Cooperį ir dukras septynerių Tallulah bei penkerių Willą. Po aktoriaus mirties jo šeima išplatino viešą pareiškimą, po kurio daugiau nebeketina komentuoti jo mirties ir prašo gerbti jų privatumą.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

„Mes esame priblokšti dėl mūsų mylimo Philo netekties ir branginame meilę ir paramą, kurios nuo jūsų visų sulaukėme. Tai tragiška ir staigi netektis ir mes prašome jūsų gerbti mūsų privatumą gedėjimo laikotarpiu. Prašome išlaikyti Philą savo mintyse ir maldose“, – sakoma pranešime.

Aktorius dar prieš porą savaičių kartu su kolegomis Willemu Dafoe bei Rachel McAdams dalyvavo Sandanso kino festivalyje, kur vyko naujausio jų filmo „A Most Wanted Man“ premjera.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
 

Talentingas kūrėjas

Už vaidmenį biografiniame filme „Kapotė“ (Capote) Philipas Seymouras Hoffmanas 2005-aisiais buvo apdovanotas „Oskaru“ kaip geriausias aktorius. Vėliau jis dar tris kartus buvo nominuotas „Oskarui“.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Žiūrovams Philipas Seymouras Hoffmanas puikiai žinomas iš filmų „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“, „Didysis Lebovskis“, „Mokytojas“, „Abejonė“, „Talentingasis misteris Riplis“, „Moters kvapas“, „Per žingsnį nuo šlovės“, „Magnolija“ ir kitų. Aktorius taip pat vaidino Brodvėjuje.

2011 metais Philipas Seymouras Hoffmanas režisavo filmą „Jack Goes Boating“.

Aktorius jau buvo nusifilmavęs „Bado žaidynių“ tęsinio pirmoje dalyje (The Hunger Games: Mockingjay – Part 1), kuri kino ekranus turi pasiekti dar šiemet. Antrojoje tęsinio dalyje jam bebuvo likę nusifilmuoti vos septynias dienas. Kol kas nežinoma, kaip filmo kūrėjai pasielgs su Philipo Seymouro Hoffmano kurtu personažu antroje tęsinio dalyje.

Aktorius taip pat netrukus turėjo pradėti filmuotis naujame televizijos seriale „Happyish“ – tai būtų buvęs pirmas pagrindinis Philipo Seymouro Hoffmano vaidmuo televizijoje. Serialo kūrėjai kol kas nenusprendė, ar ieškos kito aktoriaus šiam vaidmeniui, ar iš viso atsisakys šio projekto.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama