Oskaras Koršunovas ir jo mūza Monika Dirsytė romantikos ieškojo Nidoje, ant marių kranto

Oskaras Koršunovas ir Monika Dirsytė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-06 17:14
Ilgąjį šventinį savaitgalį pajūrį tūkstančiai poilsiautojų užplūdo ne tik vasaros linksmybių sostine tapusią Palangą, bet ir Kuršių Neriją. Ramesnio poilsio, jūros ir paplūdimio smėlio pasiilgę vasarotojai pasirinko laisvą savaitgalį leisti Nidoje. Čia savaitgalį ilsėjosi ir garsenybės, pavyzdžiui, romantiškai laiką leido režisierius Oskaras Koršunovas ir jo mūza Monika Dirsytė.

Nors paprastai Nidoje – tylu ir ramu, tik ne ilgąjį savaitgalį. Kaip ir žmonių knibždėte knibždančioje Palangoje, čia taip pat suvažiavo daugybė iš miesto džiunglių pabėgti norėjusių poilsiautojų. 

Veikti Nidoje yra ką. Pavyzdžiui, režisierius Oskaras Koršunovas ir jo mūza Monika Dirsytė laiką romantiškai leido prie Kuršių marių, tiesiog atsisėdę prie vandens. 

Ernesta Elzbergaitė nusprendė pasilepinti jūros teikiamais malonumais – laisvą laiką besidžiaugdama saule leido paplūdimyje. 

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

O Paulius Skučas kurorte džiaugėsi ramybe – siaurais keliukais stumdė vėžimėlį, kuriame miega žiemą gimusi dukrytė. 

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

Kartu su vaiku į Nidą praleisti savaitgalio atvyko ir dizaineris Aleksandras Pogrebnojus ir modelis Monika Račiūnaitė. 

Linksmybės pajūryje prasidėjo dar penktadienį. Minias žmonių šėlti čia pakvietė „Sel“ koncertas, taip pat – radijo stoties „Zip Fm“ gimtadienis

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai