„Oskarą“ pelniusios Youn Yuh-jung priekaištai Bradui Pittui: ją kviesdamas į sceną padarė klaidą

Youn Yuh-jung ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-26 10:40
Pirmadienio naktį 93-iojoje „Oskarų“ ceremonijoje aktorė Youn Yuh-jung (73) tapo pirmąja korėjiete, laimėjusia „Oskaro“ apdovanojimą už geriausią antrojo plano aktorės vaidmenį filme „Minari“.

Pietų Korėjos aktorei „Oskaro“ apdovanojimą įteikė Bradas Pittas. Užlipusi ant scenos atsiimti apdovanojimo, Youn Yuh-jung nepraleido progos subtiliai paflirtuoti su Holivudo dievaičiu Pittu ir net skyrė jam pastabą.

„O, pone Pittai, pagaliau! Malonu su jumis susitikti. Kur buvote, kai mes filmavomės Talsoje?“, – šmaikštavo aktorė. Žmonės.lt primena, kad Bradas Pittas – filmo „Minari“ prodiuserinės kompanijos „Plan B Entertainment“ savininkas.

Youn Yuh-jung / „Scanpix“ nuotr.
Youn Yuh-jung / „Scanpix“ nuotr.

Nors aktorė atvirai parodė susižavėjimą ir džiugesį pagaliau susitikus su B.Pittu, ji atkreipė dėmesį į dažnai klaidingai tariamą jos vardą, kurį ceremonijos metu nominavęs nugalėtoją, neteisingai ištarė ir pats Bradas.

„Kaip žinote, aš esu iš Korėjos. Ir iš tikrųjų mano vardas Youn Yuh-jung, tačiau dauguma Europos žmonių mane vadina Yo Yo, o kai kurie iš jų – You-jung... Bet šį vakarą jums atleista!“ – šypsojosi aktorė.

 

Youn Yuh-jung ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Youn Yuh-jung ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.

Sakydama savo kalbą, Youn Yuh-jung dėkojo visai filmo „Minari“ komandai, tačiau tuo pačiu nesidrovėjo ir „Oskarų“ apdovanojimus pavadino „nesąmone“.

„Žiūrėkit, aš netikiu konkurencija. Kaip aš galiu nugalėti aktorę Glenn Close? Aš tiek daug jos filmų stebėjau. Visi nominantai – penki nominantai – esame įvairių filmų nugalėtojai ir mes atliekame kitokį vaidmenį. Taigi, negalime konkuruoti tarpusavyje“, – teigė ji.

Galiausiai savo kalbą žymi Pietų Korėjos aktorė baigė juokaudama, kad šis apdovanojimas – tiesiog gražus amerikiečių gestas. „Gal man pasisekė labiau nei jums. Galbūt apdovanodami mane amerikiečiai tiesiog rodo svetingumą korėjiečių aktorei?“.

Youn Yuh-jung – Pietų Korėjos aktorė, kurios karjera kine ir televizijoje tęsiasi daugiau nei penkis dešimtmečius. Ji vaidino daugelyje žinomų Pietų Korėjos televizijos serialų ir filmų, o šiemet pelnė tarptautinį pripažinimą už vaidmenį filme „Minari“.

 

Naujausi straipsniai