„Orų mergaitė“ Karolina Liukaitytė – neprietaringa: išskirtinę datą amžiną meilę prisiekė Andriui Čelkiui

Vestuvių akimirka / Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-13 11:36
LNK žinių tarnybos orų pranešėjos ir profesionalios žurnalistės Karolinos Liukaitytės širdyje visai neseniai užgimė nauji šilti jausmai – garsi moteris pradėjo susitikinėti su Vilniaus miesto Kyokushin karatė federacijos prezidentu Andriumi Čelkiu. Praėjus keliems mėnesiams nuo pažinties, pora nutarė susituokti.

„Esame labai laimingi. Daugiau nieko negaliu pasakyti“, – jai svarbią dieną kalbėjo nuotaka.

K. Liukaitytė, kuri dažniausiai neatvirauja apie savo asmeninį gyvenimą, sakė esanti neprietaringa, todėl su vyru Andriumi ji nusprendė tuoktis penktadienį, liepos 13 d.

Irmanto Gelūno nuotr.
Irmanto Gelūno nuotr.

„Tiesa, būsimai žmonai aš sakiau, šiandien nestovėti prie lango. O jei rimtai – esu be galo laimingas, kad ryžomės tokiam žingsniui“, – nedaugžodžiavo Kyokushin karatė federacijos prezidentas Andrius Čelkis.

„Iš tiesų, mūsų pažintis prasidėjo tada, kai skyriausi su tuometiniu draugu, taigi rodomas dėmesys man atrodė nepageidaujamas ir tikrai ne laiku. Vis dėlto galiu drąsiai teigti, kad vienas kitam patikome iš karto. Pajutome artumą, tarpusavio ryšį, laimę ir ramybę. Nuo pažinties dienos susitikinėjome kasdien. Net ir mylįs jis prisipažino gana greitai“, – apie savo ir mylimojo susitikimą anksčiau yra pasakojusi Karolina.

Irmanto Gelūno nuotr.
Irmanto Gelūno nuotr.

Šiandien į Vilniaus santuokos rūmus Karolina su Andriumi atvyko susiderinę baltus marškinėlius ir tamsius džinsus, šiai ypatingai progai jie ruošėsi ramiai, be jokio spaudimo, be jaudulio. Abu tikino esantys visiškai atsipalaidavę ir džiaugėsi, kad pagaliau taps vyru ir žmona.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai