Oro uostų prakeiksmas „Fusedmarc“ – grupės bagažas ir vėl prapuolė

Eurovizininkai „Fusedmarc“ grįžo į Lietuvą / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po dviejų įtemptų savaičių, praleistų „Eurovizijoje“, grupė „Fusedmarc“ galės lengviau atsikvėpti ir grįžti į normalų gyvenimo ritmą. Sekmadienio vakarą grupė kartu su ją lydėjusia lietuvių delegacija nusileido Vilniaus oro uoste.

Kelionė neapsiėjo be nemalonių incidentų. Grupės narių Viktorijos Ivanovskajos ir Deniso Zujevo bagažas ir instrumentai taip ir nepasiekė Vilniaus. Neatvyko ir grupės prodiuserio bagažas. Visų kitų delegacijos narių lagaminai Vilnių pasiekė be jokių problemų – lygiai tokia pat situacija susiklostė ir tada, kai grupė iš Vilniaus išvyko į Kijevą.

„Kijevas nenori mūsų paleisti“, – juokėsi V. Ivanovskaja.

Oro uostas pažadėjo, kad „Fusedmarc“ bagažas Vilnių pasieks pirmadienio rytą. Nors prapuolusiuose lagaminuose buvo ir dainininkų namų raktai, dėl nakvynės Viktorijai ir Denisui neteks sukti galvos – oro uoste juos pasitiko artimieji, draugai. Pas juos yra ir atsarginiai buto raktai.

Grupė „Fusedmarc“ iškrito iš „Eurovizijos“ po antrojo konkurso pusfinalio, tad atlikėjai turėjo kelias laisvas dienas. Per jas atlikėjai vaikštinėjo po Kijevą, pažindinosi su miestu.

„Žinoma, stebėjome „Euroviziją“. Labai džiaugiamės už laimėtoją. Salvadoras nuo pat pradžių labai patiko. Labai gražu“, – šypsojosi grupės vokalistė.

O kokios „Eurovizijos“ tikėjosi artistai? Ar jie buvo labai nustebinti vaizdo, kurį išvydo atvykę į Kijevą? „Kažko panašaus tikėjomės. Neturime su kuo palyginti. Pirmą kartą buvome tokiame renginyje. Bet labai patiko“, – patikino Viktorija.

„Fusedmarc“ su daina „Rain Of Revolution“ nepakliuvo į „Eurovizijos“ finalą. Savo pusfinalyje grupė liko 17 vietoje iš 18. Tokį rezultatą atlikėjai sužinojo tik grįžę į Lietuvą. V. Ivanovskaja šypsojosi – jei jų užimtoje vietoje yra septynetas, vadinasi, vieta yra puiki.

„Mūsų kelias turėtų tęstis ne „Eurovizijoje“, o kažkur kitur. Mes kartu jau 20 metų. Mes surengsime dar gražių koncertų, – kalbėjo V. Ivanovskaja ir atskleidė planuojanti pagyventi užsienyje. – Mus pakvietė į festivalius. Jau už mėnesio mes keliausime atgal į Kijevą. Veiklos ten labai daug, tad mes planuojame Kijeve šiek tiek pagyventi. Jau susipažinome su žmogumi, kuris užsiima nekilnojamuoju turtu, tai jis paieškos mums lofto.“

„Fusedmarc“ sugrįžo į Lietuvą (24 nuotr.)
+18
Skaitykite daugiau