Oro uoste įspūdingai pasitiktos „Comic Con Baltics“ festivalio žvaigždės John Rhys-Davies, Ian Beattie ir Kevin McNally

Oro uoste įspūdingai pasitiktos „Comic Con Baltics“ festivalio žvaigždės
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-13 18:47
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas su trimis didžiausiomis šį savaitgalį vyksiančio festivalio „Comic Con Baltics“ žvaigždėmis – aktoriais John Rhys-Davies, Ian Beattie ir Kevin McNally. Pasaulines įžymybes pasitiko Vilniaus universiteto choras, dainuodamas ištraukas iš filmų, kuriuose aktoriams yra tekę vaidinti.

Ianas Beattie prieš keletą metų savo rytą pradėdavo gerdamas kavą su drakonų princese Daneiris Targarien, o atvykus į filmavimo aikštelę, vienas pirmųjų jį pasveikindavo kaprizingasis princas Džofris. Tikriausiai visi yra girdėję apie vieną sėkmingiausių visų laikų televizijos serialų „Sostų karai“ ir jo herojus. Šiame seriale vaidinęs aktorius Ianas Beattie dar prieš skrydį sakė nekantraujantis pirmą kartą apsilankyti Lietuvoje. 


Ianas Beattie / Vida Press nuotr.
Ianas Beattie / Vida Press nuotr.
„Lietuvoje lankysiuosi pirmą kartą, praėjusiais metais sutrukdė darbiniai įsipareigojimai. Beje, mane pakeitęs kolega Ianas McElhinney (seras Barristanas Selmy), sugrįžęs liaupsino lietuvius. Labai laukiu, kol pats visomis jo kalbomis įsitikinsiu“, – Žmonės.lt sakė aktorius.
Oro uoste įspūdingai pasitiktos „Comic Con Baltics“ festivalio žvaigždės
Oro uoste įspūdingai pasitiktos „Comic Con Baltics“ festivalio žvaigždės

John Rhys-Davies'ą visi puikiai pažįsta iš „Žiedų valdovo“ trilogijos, o Keviną McNally prisimena iš tokių filmų kaip „Karibų piratai“ ar serialo „Išrinktieji“.

Šį savaitgalį aktoriai festivalyje skaitys pranešimus, bendraus su gerbėjais ir susipažins su jiems dar mažai pažįstama Lietuva.

Kiek anksčiau į Lietuvą jau atvyko ir pirmoji „Comic Con Baltics“ žvaigždė – Rossas Marquandas, vaidmenis kuriantis dviejuose pelningiausių ir didžiausių projektų „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) ir „Keršytojai. Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“). 

Tik iš oro uosto išėjusį aktorių nustebino kūrybiškas renginio organizatorių sprendimas svečią Vilniaus gatvėmis pavėžinti ypatingais superautomobiliais.

Naujausi straipsniai