Orijus Gasanovas gavo pirmąjį skiepą: „Žmonės plojo ir sveikino prisijungus prie jų“

Orijus Gasanovas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-03 16:55
Kelionių žurnalistas Orijus Gasanovas gavo savo pirmąjį skiepą. Portalui Žmonės.lt susisiekus su žurnalistu, šis patvirtino, kad jaučiasi puikiai. „Pozavau nuotraukai, tai net nepastebėjau, kaip įdūrė adatą“, – juokavo Orijus Gasanovas.
Plačiau savo patirtį gavus pirmąjį skiepą Orijus Gasanovas aprašė socialiniuose tinkluose. 
 
„Aš vakcinuotas!“, – „Facebook“ paskyroje paskelbė kelionių žurnalistas.
 
„Pirmoji dozė suleista, kitą gausiu birželį. Savo bilietą į laisvesnį pasaulį jau turiu, be galo džiaugiuosi. Tiesą sakant, net nustebino, kaip sklandžiai viskas vyko. Pasirinkau Vilniaus Šeškinės polikliniką, čia vakar buvo daugiausiai laisvų vietų. Poliklinikoje daug savanorių, medikų, kurie asistuoja, palydi, viską parodo. Tikrai labai puikus servisas, kaip privačioje klinikoje pasijaučiau.
 
Skiepų aukštas suskirstytas zonomis, jokio laukimo, vos atėjau – iškart į kabinetą, pasodino, įdūrė, laisvas. Kita medikė palydėjo į atskirą koridorių, kur visi vakcinuotieji turi pasėdėti 15min., stebėti savo organizmo reakciją. Kokia išskirtinė buvo akimirka, kai mane ten atvedė. Žmonės plojo ir sveikino prisijungus prie jų, kaip koks paskiepitųjų klubas. Ten pastatytas televizorius, įjungta dokumentika apie gyvūnus. Pasėdi, palauki ir gali eiti. Apsisukau per 20min.
 
Dabar visi klausia: na, kaip jautiesi, ar viskas gerai? Ar nebijai? Ar nesidvejina? Raminu klausiančius: tikrai viskas gerai, viskas puikiai. O jaučiuosi nepaprastai laimingas. Dėl savęs, ir dėl kitų. Poliklinika buvo pilna jaunų, vyresnių, vyrų ir moterų. Tai svarbu, nes, kad įveiktume šitą visą nesąmonę pasiskiepyti turiu ne tik aš, reikalinga mūsų dauguma. Tikiu, kad taip ir bus.
 
Orijus Gasanovas / Socialinių tinklų nuotr.
Orijus Gasanovas / Socialinių tinklų nuotr.
Nuo vakar, kai paskelbiau, kad gausiu skiepą – sulaukiau perspėjimų, grasinimų, kad mirsiu, pasijuokimų ir visokių versijų, kad esu papirktas.
 
Dvejojantiems, sakantiems, kad aš čia kažką už pinigus reklamuoju – atsakau. Niekas nieko man nemokėjo, aš pats būčiau sumokėjęs, būčiau net ir 500 eurų nepagailėjęs. Ir man dzin, kurio gamintojo. Juokais daug kam sakiau: duokit man jas visas, visų gamintojų kokteilį susileisiu, jeigu tik yra iš kur gaut.
 
Kai kažkas prikiša: o ar tu žinai, iš ko ta vakcina pagaminta? Atsakau: ne, nežinau. Nežinau iš ko pagamintas mano nosies purškalas, kurį vartoju kasdien, nežinau iš ko pagaminti mano astmos vaistai, tabletės nuo galvos skausmo. Kaip ir nežinau iš ko pagaminti sausainiai, kuriuos mėgstu.
 
Gyvenu civilizuotame pasaulyje, kuriame pasitikiu insitucijomis, medikais ir mokslininkais. O labiausiai už viską, noriu ir vėl gyventi normaliame pasaulyje!“, – rašė Orijus Gasanovas.

Aš vakcinuotas! Pirmoji dozė suleista, kitą gausiu birželį. Savo bilietą į laisvesnį pasaulį jau turiu, be galo...

Posted by Orijus Gasanovas on 2021 m. balandžio 3 d., šeštadienis

Naujausi straipsniai