Orgazmas atkeliaus per nosį?

Pora lovoje / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-13 16:32
Pasirodo, kad būdų patirti dangišką malonumą yra ne vienas, ir ne du. O štai visai neseniai farmacininkai paskelbė, kad moterys galės džiaugtis orgazmu, naudodamos specialų gelį, skirtą nosiai. Teigiama, jog šis vaistas neturi jokio šalutinio poveikio, taigi nesukelia rizikos sveikatai.

Kuo ypatingas šis produktas, pavadinimu „Tefina“? Visų pirma, jame aptinkama hormono testosterono, kuris gali sužadinti libido, todėl moterys jausis kur kas seksualesnės. Nosies gelis turėtų pasiekti ir prekybos taškus, o jo paskirtis – gydyti seksualinius sutrikimus, siekiant aukščiausios palaimos viršūnės.

Tyrime dalyvavo 253 moterys iš JAV, Kanados ir Australijos. Jos buvo padalytos į kelias grupes ir turėjo išbandyti jau minėtą „Tefina“ preparatą, rašoma The Daily Mail. Tačiau viena grupė gavo tikrojo vaisto, o kita – tik placebo efektą turinčio gelio. Per 84 dienas mokslininkai siekė išsiaiškinti, ar tikrai šis vaistas neturi šalutinio poveikio bei kaip pasikeitė bandyme dalyvaujančių moterų seksualiniai pojūčiai. Paaiškėjo, kad moterys, per tyrimą vartojusios „Tefina“ gelį, vidutiniškai patyrė 2,3 orgazmo, o tų, kurioms teko placebas, orgazmų vidurkis buvo 1,7. Taip pat buvo atskleista, kad dailiosios lyties atstovės nepatyrė jokio kito nemalonaus šalutinio poveikio.

Mokslininkai teigia, kad nesugebėjimas pasiekti orgazmo – vienas iš dažniausiai pasitaikančių seksualinių sutrikimų. Jų nuomone, tik viena iš penkių moterų išsako savo nepasitenkinimą, o likusios patiria didžiulį stresą dėl tokios savijautos.

Kadangi šiuo metu nėra jokių vaistų, galinčių padėti išspręsti šią bėdą, mokslininkai mano, kad „Tefina“ gali tapti didžiuliu žingsniu į priekį, ieškant išeičių tokioje subtilioje situacijoje.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai