Organizatoriai praneša: festivalis „M.A.M.A. vasara“ tikrai įvyks

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-15 14:15
„M.A.M.A. muzikinių apdovanojimų“ organizatoriai skelbia, kad festivalis „MAMA vasara 2020“ tikrai įvyks. Kaip ir planuota, trečią kartą rengiamas geriausių šalies muzikos atlikėjų ir grupių festivalis paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 29 dieną, sugrįš į vieną gražiausių Lietuvos vietų - Raudondvarį.

„Džiaugiamės, kad jau keletą metų iš eilės tradicija tapęs festivalis šiemet taip pat sukvies visą būrį pačių geriausių ir perspektyviausių mūsų šalies atlikėjų bei grupių“, - sako „M.A.M.A.“ apdovanojimus organizuojančios asociacijos pirmininkas Martynas Tyla. „Dėl susiklosčiusios situacijos, šiemet festivalis vyks taikant visas saugumo priemones, kad būtų užtikrintas maksimalus žiūrovų saugumas - tam bus skirtas ypatingas dėmesys“.

Kaip ir skelbta anksčiau, rugpjūčio 29 d. rengiamame muzikos festivalyje dalyvaus įspūdingas skaičius muzikos žvaigždžių: pasirodymus surengs Justinas Jarutis, Jazzu, „Flying Saucer Gang“, Vidas Bareikis, Mad Money, DJ Jovani, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, „8 Kambarys“, „Junior A“, „Jauti“ ir „Kabloonak“.

„Tikiu, kad bus galima vėl pamatyti žmonių akis. Kai žmogus klausosi muzikos, jis tampa geresnis. Labai laukiu gyvų susitikimų, todėl „M.A.M.A festivalis“ yra ypač laukiamas“, – savo emocijomis dalinasi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Vienai populiariausių dainininkių šalyje pritaria ir energija trykštančius pasirodymus rengiantis Vidas Bareikis.

„Džiaugiuosi, kad šią, tikrai kitokią vasarą, turėsiu galimybę pasirodyti šiame festivalyje“, teigia atlikėjas. „Praėjusiais metais buvo nerealiai gerai, tad tikiu, kad per šį laikotarpį sukauptą energiją realizuosime „M.A.M.A. vasara“ festivalyje. Tai bus įsimintiniausias vasaros uždarymo vakaras“.

Organizatoriai atskleidė, kad vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Raudondvaryje – vyksiančio festivalio „M.A.M.A. vasara“ scenoje rugpjūčio 29 d. įspūdingus pasirodymus publikai surengs Justinas Jarutis, Jazzu, „Flying Saucer Gang“, Vidas Bareikis, Mad Money, DJ Jovani, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, „8 Kambarys“, „Junior A“, „Jauti“, „Kabloonak“ ir kiti atlikėjai.

Bilietus į festivalį „M.A.M.A. vasara“ galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt.

Temos:
Muzika Koncertas

Naujausi straipsniai