Organizatoriai pateikė naujausias žinias apie „Eurovizijos“ dalyvius, užsikrėtusius koronavirusu

„Daði & Gagnamagnið“ / Kaja Sigvalda nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-17 15:36
Pirmadienį visi „Eurovizijos“ gerbėjai sulaukė tikslesnių žinių apie dabartinę situaciją konkurso užkulisiuose. Lenkų ir islandų delegacijose užfiksavus Covid-19 atvejus, paprašyta testus atlikti grupės bei kitų dalyvių, turėjusių kontaktą. Kol kas griežtas karantinas jiems neatšaukiamas.

Kai gegužės 15 d. buvo pranešta apie Covid-19 atvejį Lenkijos delegacijoje, kiti nariai atliko PGR testus. Kaip rašoma pranešime spaudai, visi sėkė griežtą protokolą ir džiaugiasi, kad gauti rezultatai – neigiami. 

Nepaisant to, Lenkijos delegacija dėl saugumo ir toliau laikysis karantino iki pakartotinio testo prieš repeticiją antrajam pusfinaliui, kuri vyks trečiadienį.

Koronaviruso atvejis taip pat užfiksuotas ir Islandijos delegacijoje. Jis nustatytas sekmadienį, gegužės 16-ąją. Islandų grupė taip pat atliko PGR testus, kurių rezultatų šiuo metu laukia. Pakartotini testai grupės narių, kaip ir lenkų, laukia prieš antrąją generalinę repeticiją.

Visi į konkursą akreditacijas gavę asmenys, taip pat ir dainininkai, privalo pateikti neigiamus koronaviruso testo rezultatus. Iki tol jiems taikomas karantinas. 

Maltos ir Rumunijos delegacijos, nors jose koronaviruso atvejų ir neužfiksuota, sekmadienį ant turkio spalvos kilimo su kitais konkurso dalyviais nepasirodė. Tokį sprendimą dalyviai priėmė, nes vieši tame pačiame viešbutyje su islandais bei lenkais. Maltos ir Rumunijos atstovams vėliau buvo atlikti koronaviruso testai. Pranešama, kad šios dvi delegacijos sulaukė neigiamų atsakymų ir jau šiandien repetuos savo pasirodymams, kuriuos išvysime netrukus. 

Naujausi straipsniai