Oprah Winfrey ir princas Harry kurs laidų ciklą: filmuosis ir Lady Gaga

Oprah Winfrey ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2021-05-10 18:16
JAV pokalbių laidų vedėja Oprah Winfrey ir britų princas Harry drauge kurs televizijos laidų ciklą apie psichinės sveikatos problemas, kuriame filmuosis garsūs sportininkai ir žvaigždės, tokie kaip Lady Gaga ir Glenn Close.

Dokumentinio serialo „Aš, kurio nematote“ (The Me You Can’t See) premjera numatyta gegužės 21 dieną per „Apple TV+".

O.Winfrey ir Sasekso kunigaikštis „ves nuoširdžias diskusijas apie psichinę sveikatą ir emocinę pusiausvyrą, atviraus apie savo išgyvenimus ir kovas, susijusias su jų psichikos sveikata“, sakoma pirmadienį paskelbtame pranešime.

„Dabar labiau nei kada nors anksčiau kyla poreikis skubiai pakeisti psichikos sveikatą gaubiantį gėdos šydą išmintini, atjauta ir nuoširdumu, – sakoma O.Winfrey pareiškime. – Savo serialu siekiama paskatinti apie tai kalbėti.“

Oprah Winfrey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Oprah Winfrey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kartu su Lady Gaga ir G.Close projekte dalyvaus NBA žaidėjai DeMaras DeRozanas ir Langstonas Galloway, amerikiečių boksininkė Virginia „Ginny“ Fuchs ir virtuvės šefas Rashadas Armsteadas.

„Daugelis mūsų nešiojasi kokią nors neišgydytą traumą, netektį, širdgėlą, kurios atrodo labai asmeniškos. Tačiau praėję metai mums atskleidė, kad visi išgyvename tą patį, todėl aš tikiuosi, kad šis serialas parodys, jog pažeidžiamumas yra stiprus, o ryšys (užsimezga) per empatiją, stiprybę ir sąžiningumą“, –  sakoma princo Harry pranešime.

Princas Harry ir Meghan Markle / Scanpix nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / Scanpix nuotr.

O.Winfrey ir princas Harry yra šios programos bendraautoriai ir prodiuseriai. Pranešimas apie jų bendradarbiavimą pasirodė praėjus maždaug dviem mėnesiams po pokalbių laidų vedėjos interviu su Sasekso kunigaikščiu ir jo sutuoktine Meghan.

Karališkosios šeimos narių pareigų atsisakę Harry ir Meghan visa galva pasinėrė į srautinį transliavimą, sudarė itin pelningas sutartis su „Netflix“ ir kitomis srautinio transliavimo paslaugų platformomis. Meghan taip pat įgarsino vieną dokumentinį filmą „Disney+". 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai