Operos žvaigždei Justinai Gringytei kūdikio laukimas netrukdo pasirūpinti kitais vaikais

Operos dainininkės Justinos Gringytės koncerto akimirkos / Elly (Foto Alibi) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-19 12:05
Operos dainininkė Justina Gringytė (30) šiuo metu laukiasi kūdikio – jos ir vyro smuikininko bei dirigento Michailo Simoniano kūdikis pasaulį turėtų išvysti liepos mėnesį. Operos „Oskaru“ apdovanota artistė yra sulėtinusi karjeros tempą, tačiau toli nuo veiklos neatsitraukusi.

Įtemptai dirbusios dainininkės pasikeitęs gyvenimas negąsdina.

„Kiekvienos moters svajonė patirti kūdikio laukimo džiaugsmą“, - Žmonės.lt sakė Justina Gringytė.

Neseniai gerbėjai turėjo malonumo ją išvysti Vilniuje, Muzikos galerijoje.

Justinos paklausyti rinkosi melomanai, tarp jų buvo galima išvysti ir žinomų medikų, profesorių bei verslininkų. Jos talentas po kiekvieno kūrinio iššaukdavo publikos ovacijas, keldavo emocijų audrą. Atlikėja pasirinko Lietuvoje retai atliekamą, pakankamai sudėtingą repertuarą, bet pasielgė išmintingai prieš atliekant kiekvieną kūrinį pristatydama jo turinį ir papasakodama jo istoriją.

Dainininkei jautriai akompanavo Muzikos galerijos įkūrėja, pianistė Rūta Mikelaitytė-Kašubienė.

Elly (Foto Alibi) nuotr.
Elly (Foto Alibi) nuotr.

Renginyje Justina Gringytė pristatė savo vardo labdaros ir paramos fondo veiklą, sostinės salėje pakvietė pasirodyti ir pirmąją fondo stipendininkę – vienuolikos metų kanklininkę alytiškę Tomą Mensevičiūtę. Ši talentinga mergaitė kanklėmis atlikdama keletą kūrinių ne vienam sėdinčiam salėje išspaudė ašarą.

„Džiaugiuosi galėdama įgyvendinti savo didelę svajonę – padėti augantiems tikriems Lietuvos talentams“ – džiaugėsi Justina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai