Operos „Toska“ premjeros nepraleido Dalios Ibelhauptaitės kūrybos gerbėjai

Jonas Garbaravičius su žmona Živile, režisierė Dalia Ibelhauptaitė su vyru Dexteriu Fletcheriu ir Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Tomas Kučinskas su žmona Lina. / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-27 19:50
Trečiadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose buvo nutiestas raudonas kilimas. Čia vyko Dalios Ibelhauptaitės operos „Toska“ premjera.

Įvertinti pagal Giacomo Puccini statyto spektaklio susirinko būrys žinomų žmonių. Tarp jų – kultūros, meno, pramogų pasaulio atstovai, ištikimi „Vilniaus city operos“ gerbėjai, D.Ibelhauptaitės draugai ir bičiuliai.

Visus juos „Toska“ veiksmas nukėlė į 40-ųjų fašistinę Italiją. To meto atmosferą režisierei padėjo sukurti scenografas Marijus Jacovskis, kostiumų dizaineris Jon Morrell (Didžioji Britanija) ir šviesų dizaineris Eugenijus Sabaliauskas.

Spektaklyje pagrindinį vaidmenį atlieka pastaruoju metu Vokietijoje dainuojanti Sandra Janušaitė, čia taip pat vaidina jauna talentinga gruzinų kilmės Svetlana Kasyan, Sergėjus Poliakovas (Rusija), kurį VCO žiūrovai atsimins iš „Trubadūro“ spektaklių.

Skarpijos vaidmenį atlieka Londono Karališkąją sceną pakerėjęs Kostas Smoriginas ir specialiai iš Vokietijos atvykęs Almas Švilpa.

TAIP PAT SKAITYKITE: Apie fašistinę Italiją pasakojančios „Toskos“ užkulisiai: nematytos scenos ir įspūdingi kostiumai

Nuotraukų galerijoje – spektaklio užkulisiai ir generalinė repeticija:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama