Operos solisto Rafailo Karpio žmona pagimdė trečią dukrą: „Jaučiuosi turtingas“

Rafailas Karpis su žmona Diana ir dukromis / G.Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-07 17:05
Operos solistas, tenoras Rafailas Karpis (37) su žmona Diana Karpe (38) susilaukė trečios atžalos. Porai gimė dukra.

Visuomet apie didelę šeimą svajojęs „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas portalui Žmonės.lt patvirtino, kad trečioji dukra gimė liepos 7-osios naktį.

„Jaučiuosi turtingas. Trys mergaitės yra didžiausias tėčio džiaugsmas!“, – paklaustas kaip jaučiasi po šeimos pagausėjimo sakė R.Karpis. 

Dabar jau trijų vaikų tėvu tapęs Rafailas neslėpė, kad tėvystė yra ypatinga gyvenimo dovana. „Tėvystė – tai savęs ir gyvenimo pažinimas per bendravimą su vaikais“.

Rafailas Karpis su šeima / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Rafailas Karpis su šeima / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

Operos solistas su žmona Diana augina dvi dukras – septynerių Rachelę bei ketverių Lėją. „Mažosios sesės jos dar nematė, kadangi žmona vis dar ligoninėje. Negaliu pasakyti kokia bus jų reakcija, tačiau sužinojusios, kad gims mergaitė – tikrai apsidžiaugė“, – portalui Žmonės.lt sakė Karpis.

Tiesa, kol kas R.Karpis su žmona Diana naujagimei vardo neišrinko.

Apie šeimos pagausėjimą žinomas šalies tenoras paskelbė ir socialiniuose tinkluose. Jis pasidalijo nuotrauka, kurioje atskleista naujagimės gimimo data ir kiti duomenys.

Na štai ir sulaukėme! Ačiū Vilniaus gimdymo namai!!!

Posted by Rafailas Karpis on 2021 m. liepos 7 d., trečiadienis

Žmonės.lt primena, kad Rafailas Karpis ir Diana Daunoravičiūtė susituokė 2014 metų balandžio 5-ąją Vilniaus rotušėje. Tų pačių metų rugpjūtį pora susilaukė pirmagimės Rachelės. Antroji dukra Lėja gimė 2016 metais.

Naujausi straipsniai