Operos solisto Rafailo Karpio žmona Diana pagimdė antrą dukrą

Rafailas Karpis su žmona Diana / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-13 20:01
Sekmadienį operos solisto Rafailo Karpio žmona Diana pagimdė dukrą, praneša Žmonės.lt.

Džiugią žinią apie šeimos pagausėjimą Žmonės.lt patvirtino pats R.Karpis.

„Dukra gimė vidudienį, 13 valandą“, – sakė jis ir netvėrė džiaugsmu. „Labai labai smagu, esame labai laimingi. Gera žinoti, kad Lietuvoje yra tokių specialistų, tokios sąlygos kaip Vilniaus gimdymo namuose“, – kalbėjo.

R.Karpis patikino, kad žmonai Dianai gimdymas praėjo sklandžiai.

Paklaustas, kaip pavadins dukrytę, tikino tiksliai atsakyti dar negalintis: „Esame numatę vardą, bet pasiliekame galimybę jį pakeisti, todėl dar nesinori afišuoti.“

Tai – jau antroji Karpių šeimos atžala. Jų pirmagimei Rachelei netrukus sueis dveji.

Antrasis vaikelis R.Karpio šeimoje – lauktas ir planuotas.

„Mes planavome, norėjome. Žinote, gyveni, stengiesi, bet visad nori, kad šeimoje būtų dar geriau. Man visada atrodė, kad vienam vaikui augti šeimoje yra nuobodu, o ir su kitais tėvais apie tai esame kalbėję. Labai laukiame vaikelio“, – anksčiau džiaugėsi Rafailas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Laukdamasi antro vaikelio, Diana Karpė Žmonės.lt sakė, kad net ir būdama nėščia neleido laiko užsidariusi namuose. Pasak jos, nėštumas – ne liga, kaip sakoma, todėl net priešingai – kol dar buvo daugiau laisvo laiko, ji kuo daugiau jo stengėsi praleisti su vyru, draugais.

„Nėštumas – geriausias laikas skirti dėmesio vyrui, draugams, paskui to laiko natūraliai sumažėja. Ir laukdamasi Rachelės visur eidavau, visur dalyvaudavau. Tiesa, tikėjausi, kad antras nėštumas bus lengvesnis, bet fiziškai jaučiuosi silpnesnė. O dar mažas vaikas reikalauja dėmesio, negaliu susikoncentruoti tik į save. Nors, žinoma, jau drąsiau – jau žinau, kaip viskas vyksta, psichologiškai ramiau“, – tąkart pasakojo ji.

Kaip į būsimą brolį ar sesę reaguoja Rachelė? „Oi, vieną dieną ji sako, kad labai laukia, o kitą – kad nori augti viena. Kai pamato kitus mažus vaikus, labai domisi, gražiai bendrauja su jais. Dabar Rachelė – viena princesė namuose. Numyluota, nubučiuota. Tačiau teks kažkaip nulipti nuo to sosto. Tikimės, viskas bus gerai“, – sakė Diana.

Žmonės.lt primena, kad Rafailas Karpis ir Diana Daunoravičiūtė susituokė 2014 metų balandžio 5-ąją Vilniaus rotušėje.

Tų pačių metų rugpjūtį porai gimė dukra, kuriai tėvai davė Rachelės vardą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai