Operos solistės Martos Lukošiūtės-Matalon glėbyje – nenusakoma laimė: „Sūnui vardą išrinko vyras“

Marta Lukošiūtė-Matalon su vyru Niru ir sūnumi Adomu / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2018-03-20 11:54
Paskutinį kartą su mecosopranu Marta Lukošiūte-Matalon (37) kalbėjomės po vestuvių, 2016-ųjų vasarą. Tada moteris džiaugėsi laimę sukūrusi svetur ir suradusi gyvenimo meilę, žydą Nirą Mataloną. Pusę lūpų užsiminusi, jog svajoja apie šeimos pagausėjimą, Marta net nenutuokė – jos norai netrukus išsipildys. „Adomas gimė 2017 metų spalio 3 dieną“, – pasakoja Marta, greit vėl keisianti savo gyvenimo tėkmę. Su šeima jie planuoja iš Belgijos keltis į Izraelį. Kartu su mažyliu visi įsikurs nuostabaus grožio mieste prie jūros.

Paskutinį kartą Lietuvoje Marta Lukošiūtė-Matalon lankėsi birželio pabaigoje, tada jau laukėsi sūnaus Adomo. Sugrįžus į Belgiją, kur pastaruosius metus su vyru gyveno, Marta po keleto mėnesių pagimdė vaikelį.

„Niras labai norėjo kūdikio. Išgirdęs naujieną, kad laukiuosi, be galo jaudinosi, stengėsi atiduoti visą savo rūpestį. Pergyveno, jog tik viskas man būtų gerai. Jis gi puikiai supranta, kad nėra jaunas tėtis“, – nėštumo pradžią mena operos solistė.

Sūnui vardą išrinko Niras. Dar jų draugystės pradžioje Martos būsimas vyras prašė, kad šis vardas būtų duotas jų vaikui. Moteris tokiam mylimojo sprendimui ir norui nesipriešino. Kaip pasakoja Marta, vos užsimezgus jų draugystei suprato – mylimasis viską planuoja iš anksto.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Poros pažintis kadaise prasidėjo po vieno raštelio, kurį Martai Niras perdavė pusryčių metu. Solistė tada buvo gastrolėse Izraelyje su operos ir baleto teatru. Taip jau susiklostė, jog su Niru jie apsistojo tame pačiame viešbutyje.

Kelios Martos bičiulės į rankinę krovėsi po pusryčių likusias bandeles, ir kaip pamena solistė, tada gavusi raštelį ji galvojo, jog ten bus parašyta – „Liaukitės vogusios bandeles“. Nieko panašaus! Mecosopranas sulaukė kvietimo į pasimatymą. Jau nuo pat pradžių ją sužavėjo verslininko Niro atkaklumas ir būdai užkariauti širdį.

Vos grįžusi po antrojo susitikimo su Niru Marta gavo žinutę į telefoną. Ten Niras aiškiai nurodė ateities planus. Nuosekliai, nuo a iki ž. Vestuvės, vieta, kur jie sumainys aukso žiedus ir... Jau dabar aišku – Niras net turėjo išrinkęs būsimam vaikui vardą.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Po Adomo gimimo sutuoktinių poroje atsirado dar daugiau šviesos. Berniukas – guvus, linksmas ir be galo lepinamas.

„Paėmus į rankas kūdikį pirmą kartą mane apėmė nenusakomas žodžiais jausmas. Šiluma, meilė. Adomas – mano visas pasaulis“, – šypteli Marta.

Su vyru jie kiekvieną dieną pasiskirsto darbais ir dažnai juokauja, jog tėčio pareiga sūnų maitinti batatų tyre, o mamos – įtikinti, kad bulvių košė taip pat skani. „Sauskelnių keitimas irgi tenka man“, – juokiasi moteris.

Nirui Adomas – trečiasis vaikas. Iš pirmų santykių jis augina dukrą ir sūnų. Su vyro vaikais Marta kuo puikiausiai sutaria, jie dalyvavo ir jų vestuvėse. „Adomą sesė su broliu lanko beveik kiekvieną savaitgalį. Vyresnis Niro sūnus laukia nesulaukia, kada jiedu galės žaisti krepšinį“, – neslepia M. Lukošiūtė-Matalon.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai