Operos solistė Laura Zigmantaitė ištekėjo už mago Michaelo McIntyre'o

38751316_642271276155398_6783672914412568576_n / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-09 11:23
Šiltą rugpjūčio savaitgalį operos solistė Laura ZIGMANTAITĖ (28) ištekėjo už britų mago Michaelo McINTYRE’o (40).

Pirmasis poros „Labas!“ vienas kitam nuskambėjo pasitinkant 2017-uosius.

„Tai juokinga istorija... Susipažinome krikščioniškosios bendruomenės interneto svetainėje. Michaelas man parašė prieš pat Naujuosius, aš gana atsainiai atsakiau. O jis nepranešęs atvažiavo į Naujųjų metų vakarėlį, kuriame aš turėjau būti. Toks jo poelgis mane ir kiek išgąsdino, ir nustebino“, – apie pažintį su būsimu vyru žurnalui „Žmonės“ yra pasakojusi operos solistė Laura Zigmantaitė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Michaelas savo mylimajai pasipiršo tos pačios bažnyčios surengtame vakarėlyje, kuris vyko tame pačiame restorane, kaip ir prieš metus.

„Sužadėtuvės įvyko lygiai po dvylikos mėnesių ten pat, kur susitikome pirmą sykį.“ – atviravo Laura.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Laura ir Michaelas vestuves atšoko rugpjūčio pradžioje. Gražioje šventėje dalyvavo jaunųjų artimieji, draugai ir kolegos.

Pirmą sykį kartu į Lietuvą Laura su vyru buvo atskridę praėjusį pavasarį – kai ryšys buvo dar visai šviežias. Tada Michaelą ji pristatė šeimai.

„Mudu nuo pat pradžių buvome nusiteikę kurti tik rimtus santykius. Todėl susipažinę kurį laiką tiesiog bendravome, kad geriau pažintume vienas kitą ir išsiaiškintume, ar tinkame vienas kitam. Tuomet buvo daug atvirų, paprastų pokalbių apie tai, ko kiekvienas tikimės iš gyvenimo, karjeros, šeimos, kada norėtume ją kurti. Kai supratome, kad savo ateitį matome kartu, tapome pora. Tada jau buvo normalu Michaelą parodyti tėvams. Mama visada žinojo, kokie iš tiesų yra mano jausmai“, – atvirai apie santykius yra kalbėjusi užsienyje savo laimę suradusi operos solistė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai