Operos solistė Ieva Prudnikovaitė apie ryšį su tėčiu: „Jis buvo šalia, kai gimdžiau“

Vladimiras Prudnikovas ir Ieva Prudnikovaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-10 12:37
Turbūt ne vienas girdėjo posakį „gimė su sidabriniu šaukštu“ ir ne kartą bent kruopelytę pamąstė, kaip pasisekė tiems, kurie gimė garsiose ar turtingose šeimose. Tačiau pokalbių šou „Bučiuoju. Rūta“ garsių tėvų garsūs vaikai atvirai kalbėjo apie pavardės svorį, spaudimą būti ne prastesniais ir amžiną lyginimą su tėvais.

Vieno garsiausių Lietuvos operos solistų Vladimiro Prudnikovo dukra Ieva Prudnikovaitė dabar yra ne ką mažiau garsi operos solistė. Moteris prisipažįsta ne kartą girdėjusi, kad tėtis jai nuklojo kelią į didžiąją operos sceną. Tačiau Ieva prisipažįsta, kad niekuomet nelankė muzikos mokyklos ir iki pat pilnametystės nedrįso tėčiui padainuoti.

„Į muzikos akademiją įstojau per visišką atsitiktinumą. Tiesiog pražiopsojau stojimų datas ir, kai reikėjo priduoti dokumentus, stoti buvo galima tik į muzikos akademiją. O aš net natų nepažinojau!“ – pasakojo operos solistė.

Dabar Ieva Prudnikovaitė dainuoja ne tik Lietuvos, bet ir užsienio operų scenose, o su tėčiu ją sieja itin artimas ryšys. „Mano tėtis buvo šalia, kai gimdžiau. Aš visuomet sakydavau, kad gimdysiu tik su savo vyru arba tėčiu. Kadangi mano vyras tuo metu buvo užsienyje ir negalėjo dalyvauti, su manimi buvo tėtis. Pamenu, aš gimdau, aplink zuja medicinos personalas, o tėtis jiems pasakoja apie savo konservuojamus agurkus ir kitas daržo gėrybes“, – kalbėjo dainininkė.

Ieva Prudnikovaitė / LNK nuotr.
Ieva Prudnikovaitė / LNK nuotr.

Kita laidos dalyvė operos solisto ir Seimo nario Vytauto Juozapaičio dukra Ieva Barbora Juozapaitytė pasakojo, kad tėtis ją ilgai bandė atkalbėti nuo muzikos.

„Pamenu, kai sugalvojau, kad noriu stoti į dainavimo specialybę, tėvai man iki 4 val. ryto aiškino, kad nestočiau ten, nes šis kelias yra labai sunkus. Bet aš vis dėlto pasirinkau dainuoti. Ir tikrai ne kartą girdėjau kalbas, kad tėtis mane prakišo“, – kalbėjo Ieva. Tačiau dainininkė prisipažino, kad iš pirmo karto į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją įstoti jai nepavyko, tad garsi pavardė nepadėjo.

Ieva Barbora Juozapaitytė ir Vytautas Juozapaitis/Asmeninio archyvo nuotr.
Ieva Barbora Juozapaitytė ir Vytautas Juozapaitis/Asmeninio archyvo nuotr.

Su krūva batų į studiją atvykęs garsaus avalynės dizainerio Žano Maslausko sūnus Benas Maslauskas papasakojo istoriją, kaip tėtis prie mirtį jam išrinko žmoną. Prieš metus Anapilin iškeliavęs Žanas Maslauskas paskatino sūnų pasipiršti ir iškart numatė, kad sūnaus santuoka bus ilga ir laiminga.

Tiesa, garsaus dizainerio sūnus kalbėdamas apie tėtį ir garsią pavardę prisipažino, kad perimti tėčio verslą nebuvo lengva.

„Pamenu, ateinu aš į įmonę, bandau kažką sakyti darbuotojams, o jie į mane žiūri ir akivaizdžiai galvoja, ką tas dvidešimtmetis mums čia aiškina. Ir aš juos suprantu. Todėl ėmiau mokytis avalynės siuvimo paslapčių, išmokau siūti batus, išmokau dirbti viską nuo žemiausios grandies, kad į mane darbuotojai žiūrėtų rimtai“, – LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., pasakojo mirusio tėčio verslą perėmęs Benas Maslauskas.

Susituokė Benas Maslauskas ir Gintarė Petreikytė
Susituokė Benas Maslauskas ir Gintarė Petreikytė

Naujausi straipsniai