Operos solistė Asmik Grigorian ir Vasilijus Barchatovas susilaukė kūdikio

Vasilijus Barchatovas ir Asmik Grigorian / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-27 19:38
Už Rusijos režisieriaus Vasilijaus Barchatovo ištekėjusi Asmik Grigorian susilaukė kūdikio, praneša Žmonės.lt. Garsi operos solistė pagimdė dukrą.

Žinią apie šeimos pagausėjimą Žmonės.lt patvirtino pati A.Grigorian.

Gandrai Asmik šeimyną aplankė rugpjūčio 12-ąją. Dukrai tėvai davė Lėjos vardą. „Man šis vardas tiesiog pasirodė gražus“, – sakė laiminga mama.

Žmonės.lt primena, kad V.Barchatovas ir A.Grigorian susituokė pernai liepą, Graikijos Kėjos saloje.

Tradicinė vestuvių ceremonija vyko Panagia Kastrani vienuolyno cerkvėje, kur apsupti mylinčių tėvų ir artimųjų, draugų iš Lietuvos, Rusijos, Didžiosios Britanijos ir Vokietijos jaunieji įtvirtino savo santuoką.

Šis atokus Graikijos kampelis buvo pasirinktas neatsitiktinai. Vasilijus čia apsilankė prieš kelerius metus, dar nepažinodamas Asmik. Jis taip susižavėjo sala, kad mintyse prisiekė būtinai čia kada nors sugrįžti.

Timofey Kolesnikov nuotr.
Timofey Kolesnikov nuotr.

„Mes labai norėjome religinės ceremonijos. Aš esu krikštytas rusų ortodoksų cerkvėje, o Asmik – armėnų apaštališkojoje bažnyčioje, todėl graikų pravoslavų tikėjimas jungia mūsų abiejų religijas. Na, aišku, yra dar viena svarbi priežastis – Asmik visada šalta, todėl turėjome rasti vietą, kur būtų šilta“, – juokavo Vasilijus.

Vestuvinė vakarienė vyko geriausiame salos restorane, kur svečių laukė tikra graikų puota terasoje su atsiveriančiu puikiu vaizdu į šiuolaikinio pasaulio dar nepaliestą salą bei nuostabų saulėlydį, skęstantį jūros bangose.

Šventę vedė absoliutus šios srities virtuozas – žymus dainininkas, poetas, kompozitorius ir TV žvaigždė Markas Tišmanas.

Timofey Kolesnikov nuotr.
Timofey Kolesnikov nuotr.

Po vestuvių Asmik Grigorian ir Vasilijus Barchatovas medų kopinėjo Šiaurėje.

Žmonės.lt primena, kad A.Grigorian anksčiau buvo sukūrusi šeimą su operos solistu Giedriumi Žaliu, su kuriuo 2002 metais susilaukė sūnaus.

Solistė iki antrų vestuvių yra draugavusi su žurnalistu Rimu Bružu, vėliau su aktoriumi ir režisieriumi Mykolu Vildžiūnu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai