Operos solistas Rafailas Karpis Vilniaus rotušėje susituokė su Diana Daunoravičiūte

Rafailas Karpis ir Diana Daunoravičiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2014-04-06 12:00
Šeštadienio popietę Vilniaus rotušėje amžiną meilę vienas kitam prisiekė operos solistas, tenoras Rafailas Karpis (30) ir jo mylimoji Diana Daunoravičiūtė (30), praneša portalas Žmonės.lt.

Pora romantiškus santykius puoselėja metus. Rafailas ir Diana įprasminti savo jausmus oficialiais santuokos saitais nusprendė būtent Vilniaus rotušėje, nes abu žavisi sostine.

Solisto išrinktoji Diana Daunoravičiūtė yra studijavusi muziką, tačiau vėliau baigė optometrijos studijas ir šiuo metu dirba pagal šią specialybę.

„Prieš ceremoniją kojos jau nedrebėjo – didysis jaudulys jautėsi iš vakaro. Ceremonija buvo graži, atėjo pasveikinti daug draugų ir artimųjų, todėl jaučiausi labai ramiai ir užtikrintai. Saulė švietė, vyras šypsojosi – viskas labai gerai!“ – portalui Žmonės.lt iškart po ceremonijos sakė besišypsanti D.Daunoravičiūtė. Šypsena veide nedingo ir iš R.Karpio veido, kuris savo žmoną meiliai glaudė prie savęs ir laikė už rankos.

Laiminga nuotaka po santuokos tapo Diana Karpe. „Ilgos pavardės nenorėjau, man patiko sutrumpintas variantas“, – šypsojosi ji.

Paklausta, ar po vestuvių vyks kur nors pailsėti ir pakopinėti jaunavedžių medaus, Diana teigė, kad dėl Rafailo užimtumo pasilepinti vienas kitu galės mažiau negu savaitę.

„Kitą savaitę penkioms dienoms važiuosime į Palangą – ilgiau ištrūkti nepavyko, mat Rafailui reikės kibti į darbus. Po visų vestuvinių rūpesčių bent truputėlį atsipūsime“, – sakė ji.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Vestuves jaunieji atšventė restorane „La Boheme“. „Negalėjome nešvęsti, nes turime tikrai nemažai gerų draugų ir artimųjų, kuriuos mums labai svarbu matyti šalia tokiu svarbiu metu“, – sakė Diana.

Dviguba laimė

Jaunavedžiai džiaugėsi ne tik oficialiu santykių įteisinimu, bet ir laukiančiu šeimos pagausėjimu – Diana jau kuris laikas laukiasi judviejų pirmagimio.

„Esu įsitikinusi, kad santuoka – būtina dviems mylintiems žmonėms, kurie kartu planuoja ateitį, šeimos pagausėjimą. Manau, man daug smagiau bus būti savo mylimo vyro žmona negu tiesiog drauge“, – sakė laiminga būsima mama.

Paklausus, kaip juodu susipažino, pora teigė vienas kitą pirmąkart pamatę prieš maždaug aštuonerius metus, tačiau tada vienas kitam į akį nekrito ir ilgą laiką buvo tiesiog geri pažįstami.

„Mudu susipažinome labai seniai – maždaug pries aštuonerius metus. Abu mokėmės muzikos akademijoje, kur mudu ir supažindino bendri draugai, tačiau tai tikrai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Kartais susitikdavom, pabendraudavom, bet tik draugiškai. Vis dėlto neseniai draugystė peraugo į artimesnius santykius ir stiprius jausmus“, – šypsojosi jaunavedžiai.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai