Operos solistas Edgaras Montvidas mina kelius į JAV rinką

Edgaras Montvidas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-07-12 09:43
Kartais profesija padeda pažinti pasaulį. Būtent taip nutiko vienam garsiausių Lietuvos operos solistų Edgarui Montvidui (37): prestižiniuose Europos teatruose dainuojantis tenoras jau išbandė sceną ir kitapus Atlanto, Jungtinėse Valstijose. Gali būti, jog Amerikoje jis dainuos vis dažniau.

Per penkias JAV praleistas savaites Edgaras ne tik dirbo – ir dairėsi po dar nematytus kraštus. Amerikoje studijų laikais jis jau buvo dainavęs, bet tąsyk – tik Čikagos lietuvių operoje. Dėl to pasirodymą su amerikiečių kompanija Sinsinatyje, Ohajo valstijoje, vadina tikruoju debiutu šiame žemyne. Didžiulį įspūdį paliko beveik šimto metų senumo operos pastatas. „Jo salėje – trys su puse tūkstančio vietų. Tai didžiausias teatras, kuriame esu dainavęs“, – sako Edgaras, senajame teatre debiutavęs Rinučio vaidmeniu Giacomo Puccini operoje „Džanis Skikis“. 

Solistas jau planuoja kitas keliones per Atlantą. „Šįsyk turėjau kelis spektaklius ir perklausą. Tai – mano pirmieji žingsniai Amerikoje. Spalį vėl grįšiu, dainuosiu Bostone su simfoniniu orkestru.“ 

Daugiau – žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai