Operos grandas Placido Domingo kaltinamas seksualiniu priekabiavimu

Placido Domingo koncertas/Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-13 15:51
Operos grandas Placido Domingo kaltinamas seksualiniu priekabiavimu, praneša „Associated Press“. Kaltinimus nederamu elgiasiu dainininkui pateikė net devynios moterys.

Neva nuo solisto nukentėjusios moterys, tarp kurių aštuonios solistės ir viena šokėja, žurnalistams atskleidė, kad operos solistas prie jų priekabiavo beveik 30 metų. 

P. Domingo neva vieną iš nukentėjusiųjų yra pabučiavęs be sutikimo, kitai – kišo rankas po sijonu.

„Verslo pietūs – nieko keisto. Tačiau kei per verslo pietus yra bandoma paimti tau už rankos, ar uždeda ranką ant tavo kelio...Jis visada stengiasi daug liestis, lenda bučiuotis„, – sakė viena moteris.

Visos moterys prisipažino, kad nederamas P. Domingo elgesys turėjo neigiamos įtakos jų karjerai. Galiausiai jos pradėjo vengti garsiojo dainininko, kuris visame pasaulyje per savo karjerą surengė per 4 tūkst. koncertų. Dainininkei, kuriai kai prie jos neva buvo priekabiaujama tuomet buvo 27-erių. Ji risipažino nuolat jautusi paniką, ją buvo apėmęs jausmas, kad yra įsprausta į kampą.

„Buvau labai įbauginta, maniau, kad, pasakiusi jam ne, atstumsiu patį Dievą. Kaip galėjau pasakyti ne Dievui?. Jeigu būčiau pasipriešinusi – karjeros operoje padariusi nebūčiau. Jis mane pasiimdavo savo BMW automobiliu, kai įlipdavau į mašiną jis atrodė labai laimingas. Liesdavo mano kelį““, – pasakojo moteris.

P. Domingo kaltinamąją neva nusivežė į savo butą, ten jau buvo paruoštas šampanas. „Mes sėdėjome ant sofos. Vieną akimirką jis pradėjo mane bučiuoti“, – pasakojo ji.

Vėliau P. Domingo su moterimi persikėlė š miegamąjį, kur operos solistas ją pradėjo nurenginėti, tada nusirengė  pats. 

Kita neva nukentėjusi nuo solisto priekabiavimo moteris teigė, kad su dainininku du kartus užsiėmė seksu. Po to, išeidamas į repeticiją jis jai netgi yra palikęs pinigų. 

„Nenoriu, kad jaustumeisi kaip prostitutė, bet ir nenoriu, kad turėtum mokėti už automobilio stovėjimą“, – anot moters pasakė operos solistas.

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai