Monika Falcon – apie pažintį ir darbą su mylimuoju: „Savo vyrą įsimylėjau dėl balso“

Monika Falcon ir Kristina Rimienė / Asmeninio albumo ir TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Žinomos operos solistės Monikos Falcon karjera prasidėjo dar vaikystėje, kai popscenoje ji dainuodavo kartu su mama, visai Lietuvai žinoma atlikėja Giulija. Tačiau būtent opera pakeitė Monikos gyvenimą – taip susikirto jos ir mylimojo keliai.

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Monika prisimena, kaip viskas pasikeitė tuomet, kai iš popscenos ji nusprendė pasukti į operos pasaulį. Šiandien ji neslepia – šis sprendimas pakeitė visą jos gyvenimą. Tačiau iš pradžių operos scena jai nebuvo itin patraukli.

„Aš pamilau operą tik antrajame Muzikos ir teatro akademijos kurse. Iš pradžių norėjau studijuoti veterinariją, o dabar neįsivaizduoju, kad galėjo būti kitaip“, – sako Monika.

Monika Falcon ir Kristina Rimienė / TV3 nuotr.

Paklausta, kaip jai pavyko įsitvirtinti operos pasaulyje ir užkariauti garsiausias scenas, Monika neabejodama tvirtina, kad tai – tik atkaklaus darbo nuopelnas. Ir drąsa rizikuoti. „Aš rizikavau – palikau viską čia, nes žinojau, kad galiu daugiau. Jaučiau, žinojau ir norėjau labiau tobulėti. Aš rizikavau ir išvykau“, – prisiminimais keliauja operos solistė.

Ji neslepia, kad anksčiau yra buvę visko – net ir labai nemalonių dalykų. Tačiau svarbiausia – nepasiduoti. Scenose šiandien ji dainuoja lietuvių, italų, anglų bei vokiečių kalbomis, o taip pat jau yra dainavusi ir su be galo garsiais operos dainininkais.

Opera ir meilė

Operai Monika dėkinga ir už sutuoktinį, kuris taip pat sukasi šiame muzikos pasaulyje. Tai, kad judviejų veikla tokia pati, į poros gyvenimą žiežirbų neįneša. Iš tiesų, yra priešingai!

„Mes esame labai dideli vienas kito, kaip dainininkų, gerbėjai. Man jis pats geriausias pasaulyje –aš savo vyrą įsimylėjau dėl balso“, – neslepia Monika, su savo būsimuoju susipažinusi Vilniuje, Operos ir baleto teatre.

Ištekėjo Monika Sakalauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, kaip laidoje atskleidžia operos solistė, vyro dainininko ji niekuomet nenorėjo. Tačiau profesija ir vyro atkaklumas galiausiai juos suvedė. Ir vis dėlto asmeninį savo gyvenimą moteris nori pasilaikyti sau: „Į televiziją kol kas kartu neiname – noriu pasilaikyti privatų gyvenimą sau“.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3.

Fotogalerija:

Monika Falcon (31 nuotr.)
+25

Skaitykite daugiau