Opera „Pajacai“: artisto Alano gerbėjai Palangoje laukiami su... morkomis ir obuoliais

Opera „Pajacai“/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-02 10:28
Balandžio 5 d. 19 val. Palangos koncertų salėje žiūrovai kviečiami atsisveikinti su Dalios Ibelhauptaitės režisuota Ruggero Leoncavallo opera „Pajacai“. Nebylus vaidmuo šiame pastatyme skirtas ir specialiai iš Alytaus atvykstančiam asiliukui Alanui, kurio gerbėjai prieš spektaklį turėtų pasirūpinti ne gėlėmis, o morkomis ar obuoliais.

UAB „Amber cirkas“ direktorius Darius Ščesnulevičius pasakoja, kad penkerių metų Alanas Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro operoje „Pajacai“ netrukus pasirodys jau šeštą kartą. Iš Alytuje įsikūrusio cirko asiliukas į pajūrį atkeliaus arklių pervežimui skirta priekaba.

„Alanas operos scenoje jaučiasi gerai. Įpratęs. Juk tai cirko artistas, kuris dažnai pasirodo atlikdamas įvairius numerius: ant jo „jodinėja“ kiti gyvūnai, jam tenka įveikti barjerus, šokti valsą“, – pasakoja cirko direktorius.

Ar Alanas po pasirodymo operos scenoje gali tikėtis premijos? D. Ščesnulevičius juokiasi, kad Alanui geriausias paskatinimas – morkos ir obuoliai. Jais asiliukas ir būna paskatinamas po sėkmingų pasirodymų. „Jo pamėgtų skanėstų prie šieno jam duodame dažnai. Mūsų gyvūnai mylimi ne tik gerais pašarais, bet ir erdviais voljerais“, – tikina cirko vadovas.

Beje, kai prieš daugelį metų „Amber cirkas“ pirko mažą asiliuką, tikėtasi, jog tai patelė, tad gyvūnas buvo pavadintas Ala. Vėliau paaiškėjus, jog tai patinas, vardas pakoreguotas į Alaną. „Taip ir asiliuko pase įrašyta – Alanas. Mūsų gyvūnai turi pasus, nes jie prižiūrimi ir kontroliuojami įvairių tarnybų labiau nei žmonės. Juk šie artistai turi nuolatinių kontaktų su žmonėmis“, – juokiasi D. Ščesnulevičius.

Naujausi straipsniai