Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė po jos dainos debiuto seriale: „Mobilusis tiesiog sprogo nuo žinučių kiekio“

Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė/Monikos Sutkutės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-27 14:45
Antrajame serialo „Monikai reikia meilės” sezone vaidinanti aktorė Oneida Kunsunga -Vildžiūnienė stebisi: dėmesio, kurio sulaukė vieną vakarą, ji visai nesitikėjo.

„Išėjau po spektaklio, ir mano mobilusis tiesiog sprogo nuo žinučių kiekio, nelabai supratau, kas vyksta. Atsidarau tas žinutes ir visi manęs klausia, ar yra ta daina, ir kur ją rasti?! Iš pradžių nežinojau, apie ką jie kalba, buvau pamiršusi, kad būtent šią savaitę pasirodys mano daina seriale”, – įspūdžiais dalijosi O. Kunsunga-Vildžiūnienė

Šiuo metu aktorei pats darbymetis, kurio metu ji stengiasi suderinti ne tik projektus televizijoje ir miuziklų programą, bet ir motinystę kartu su kitomis savo veiklomis. Nors Oneida buvo nepratusi atlikti tokio žanro dainų, kurią atliko seriale, tačiau džiaugėsi turėdama galimybę save išbandyti.

Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė/Kadras iš serialo „Monikai reikia meilės“
Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė/Kadras iš serialo „Monikai reikia meilės“

„Pati tokio žanro kūrinių neklausau ir neatlieku, bet aš labai mėgstu iššūkius ir mėgstu bandyti naujus dalykus. O kadangi dainą „Aš noriu jo” atliko mano personažas Nikolė, tai man buvo labai įdomu ir tikrai net neketinau atsisakyti ją atlikti. Džiugu, kad ji jau po pirmosios perklausos visiems patiko ir neabejoju, kad ji atras savo klausytoją. Toks ir buvo tikslas”, – pasakojo aktorė.

Naujasis sezonas aktorėęs ir įkūnyti serialo personažą.

„Dabar turiu galimybę paieškoti naujų spalvų. Mano įkūnijamam personažui Nikolei, nuo šlovės susisuko galva. Ji pajuto, ką reiškia kai tavęs nori geriausi muzikos prodiuseriai, kai tu pradedi uždirbti daug pinigų. Pažiūrėsime, ar jai pavyks susiprotėti. Tačiau tai tik dar vienas iššūkis man, kurio aš ėmiausi su džiaugsmu”, – atviravo Oneida.

Naujausi straipsniai