Oneida Kunsunga seriale išleido trečią dainą: „Profesionaliai dainuoti niekada nesimokiau“

Oneida Kunsunga / Kadras iš „Monikai reikia meilės“ ir LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-25 15:42
Talentingą teatro, kino ir televizijos aktorę Oneidą Kunsungą šį pirmadienio vakarą gerbėjai galės išgirsti dainuojančią. Tai jau trečioji daina, kurią atlieka ne pati Oneida, o jos įkūnijamas Nikolės personažas seriale „Monikai reikia meilės“. Pasak jos kolegos, aktoriaus Mariaus Repšio, Oneida turi talentą, kurį reiktų išnaudoti.

„Ji genetiškai turi labai gerą balsą. Tai tikrai muzikali asmenybė. Švarus, puikus tembras. O, kai turi ir gerą balsą, ir sugebi išgirsti muziką, manau, kad privalai išnaudoti tokį talentą”, – apie kolegę kalbėjo M.Repšys

Puikų balsą turinti Oneida profesionaliai dainuoti niekada nesimokė, tačiau savo balso išnaudoti ir sukti dainininkės keliu neketina.

„Dainavimas man labai patinka, bet kadangi nesimokiau to profesionaliai, kažkaip ir apie dainininkės karjerą svajoti nedrįstu. Mes su kolega Dominyku Vaitiekūnu buvome sukūrę miuziklų programą, iki pandemijos turėjome koncertų, bet paskui viskas sustojo. Na, ir kažkaip nebeatkūrėme. Nors gal dar tai įvyks. Tačiau dainuoju turbūt visuose spektakliuose, kuriuose vaidinu. Labai norėčiau dar sukurti vaidmenų miuzikluose“, – teigė LNK serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė O.Kunsunga

Tai jau trečioji aktorės daina, kurią išgirs serialo gerbėjai. Po sėkmingų pirmųjų dviejų dainų, Oneida sulaukė išskirtinio dėmesio.

Daina „Be tavęs negaliu“:

„Taip, tai jau trečia Nikolės daina. Žinoma, sulaukiu žinučių, jog žmonėms, kurie žiūri serialą, dainos patinka. Tai man malonu, džiaugiuosi, tai mūsų darbo įvertinimas“, – apie gerbėjų dėmesį kalbėjo Oneida.

Dainų sėkme džiaugiasi ir jos kūrėjai, muzikos kūrėjas Arvydas Martinėnas-Vudis bei dainos žodžių autorius Paulius Stalionis.

„Dainos išties sėkmingos. Juk nėra, kad ją atliko konkretus atlikėjas, kuris turėjo koncertų ir diena iš dienos dalinosi dainomis su klausytojais. Seriale jos grojo keletą kartų, tačiau pateko net į radiją. Oneida labai talentinga, tiek aktorine, tiek vokaline prasme. Neabejoju, kad ir ši naujausia daina „Be tavęs negaliu“ sulauks muzikos klausytojų dėmesio“, – apie naujausią dainą kalbėjo A.Martinėnas-Vudis.

Serialas „Monikai reikia meilės“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val., per LNK.

Oneida Kunsunga / LNK nuotr.
Oneida Kunsunga / LNK nuotr.

Naujausi straipsniai