OMG merginų išvyka į JAV: kvietimas nusifilmuoti realybės šou, karšta Čikagos saulė ir išskirtinis pasiruošimas

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-15 12:41
Oksana Pikul-Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė leidosi į dar vieną gyvenimo nuotykį. Gegužės 19-ąją OMG nusprendė surengti koncertą JAV, Ilinojaus valstijoje. Šiuo metu už Atlanto viešinčios merginos pasidalijo savo kelionės įspūdžiais ir net išdavė, kad spėjo nusifilmuoti viename iš Amerikoje kuriamų realybės šou.

Iš pradžių draugės vyko į Čikagą. Vos nuskridusios jos atsipalaidavo ir leido sau mėgautis amerikietiškomis pramogomis. „Su merginomis čia atskridome ne tik paatostogauti, bet taip pat nudžiuginti gerbėjus. Be kitų renginių, mūsų koncertas nusimato tik gegužės 19 dieną, tai leidome sau apžiūrėti apylinkes ir... Nusfilmavome viename realybės šou“, - paslaptingai nutęsė O. Pikul-Jasaitienė. Moteris pažadėjo daugiau papasakoti vos grįžusi į Lietuvą.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

OMG jau spėjo aplankyti Mičigano ežerą, esantį Čikagoje, bahajų bažnyčią su nuostabiais sodais. Arizonoje jos planuoja pamatyti dižiuosius kanjonus, pasigrožėti Las Vegasu ir iš širdies padirbėti.

Skaistė, Monika ir Oksana jau šį penktadienį koncertuos amerikos lietuvių mėgstamoje pasilinksminimų vietoje „In Paris“, įsikūrusioje netoliese Čikagos esančiame miestelyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai