Omerta gerbėjus džiugina nauja daina: „Kūryba – nuolatinis vidinis konfliktas“

Omerta/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-10 12:17
Omerta šių metų sausio mėnesį išleido savo ketvirtąjį albumą, pavadinimu „Trauka“. Šiandien plačiam klausytojų ratui reperis pristato naują singlą iš albumo ir skelbia apie koncertinį turą.

„Žiebtuvėlis“ – taip vadinasi nauja reperio daina, kurioje atskleidžiamas jo santykis su muzika ir įkvėpimo paieškomis. „Kūryba – tai nuolatinis vidinis konfliktas, paieškos ir atradimai. Mes nuolat ieškome kažko, kas mus „pridegtų“ iš vidaus ir mes vėl galėtume mėgautis ir daryti tai, kas iš tiesų suteikia kūrybinę ir asmeninę laisvę, bei laimę“, – sako Omerta.

Šiais metais švenčiantis 15 metų kūrybinės veiklos jubiliejų – Omerta, vis dar nenustoja stebinti savo klausytojų, vos prieš mėnesį pristatė savo naujausią albumą intriguojančiu pavadinimu „Trauka“. „Aš labai daug dėmesio skiriu turiniui, o šis albumas kaip vaizdingas dešimties serijų vieno sezono serialas, su savo įžanga, dėsniais, įtampa, drama, atoslūgiu ir kulminacija“, - sako reperis. „Prisipažinsiu, šio albumo kūrybinis procesas pareikalavo ypatingai daug emocinių ir jėgų, nėra lengva viską „ištraukti“ iš vidaus, peržiūrėti, persijoti ir išrašyti visa tai ant lapo. Tai nepaprastai gili kelionė po mano vidinį pasaulį“.

 

Šiuo metu atlikėjas intensyviai ruošiasi koncertiniam turui, kurio metu gyvai pristatys naujas dainas iš naujo albumo ir pažada, kad nepamirš  ir gerai žinomų  savo hitų. Vasario 14 dieną atlikėjas koncertuos Birštone ir Alytuje, pastarajame mieste pristatys ne tik naują albumą, bet kartu su Pushu švęs muzikinio ženklo „Dyzgo“ 20-ties metų gimtadienį. Vėliau koncertinis turas „Trauka“ persikels į Joniškį, Panevėžį, Mažeikius, Jonavą, Tauragę ir vainikuos šį turą koncertas Kauno lofte Gargaras, kovo 13 dieną. „Tai bus didžiausias mano koncertas šiais metais, kuriam ruošiamės labai atsakingai, tai bus nepamirštamas vakaras tiek mums tiek klausytojams“, - prisipažįsta atlikėjas.

Naujausi straipsniai