Olimpietė M.Vžesniauskaitė ir milijardierius J.Caudwellas surengė kūdikio sutiktuvių šventę

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-10 17:25
Olimpietė Modesta Vžesniauskaitė (37) kartu su vyru britų milijardieriumi Johnu Caudwellu (68) pavasarį taps tėvais – jiedu laukia sūnaus. Artėjant šeimos pagausėjimui garsi pora surengė kūdikio sutiktuvių šventę ir pasidalijo jaukiomis akimirkomis.

Žinoma Lietuvos sportininkė savo socialinio tinklo Instagram paskyroje pasidailijo šventės akimirkomis iš vaikelio sutiktuvių šventės. 

„Negaliu sulaukti, kol pamatysiu ir galėsiu parodyti savo meilę mažajam angeliukui“, – rašė Modesta Vžesniauskaitė. Pasidalintose nuotraukose matyti, kad šventės akcentu tapo mėlyna spalva – dangaus žydrumo balionai, mėlyni keksiukai ir kiti šventiniai atributai.

Nuotraukas galite peržiūrėti šiame Modestos Vžesniauskaitės Instagram įraše:

Britų verslininkui Johnui  Caudwellui tai nebus pirmasis vaikas. Jis jau turi penkias atžalas iš prieš tai buvusių santykių. Vyriausiai jo dukrai Rebekah – 40 metų, o jauniausiai atžalai Jacobi – 16. Žinoma sportininkė Modesta Vžesniauskaitė iš praeitos santuokos taip pat augina vaiką – aštuonmetį sūnų Leonardą.

Primename, kad apie nėštumą pora pirmą kartą viešai paskelbė interviu metu žurnalui „Hello“.

„Manau, kad visą gyvenimą ieškojau tokio vyro, kaip Johnas. Man nereikia prabangos, tik žmogaus, kuriuo galėčiau pasitikėti ir kuris mane gerbia. Johnas man visa tai suteikia. Man patinka mūsų gyvenimas, kuris primena nuotykį, mes labai laimingi. Jis man – viskas, todėl nekantrauju susilaukti mudviejų kūdikio“, – tuo metu interviu žurnalui „Hello“ kalbėjo lietuvių olimpietė Modesta Vžesniauskaitė.

Modesta Vžesniauskaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Modesta Vžesniauskaitė / Socialinių tinklų nuotr.

„Labai nekantrauju. Dauguma vyrų mano, kad jų tėvystės vargai užsibaigia sulaukus 50-ties, tačiau man prieš akis nusimato dar daug smagių įvykių, todėl reikia geros savijautos bei sveikatos. Prisidėsiu prie kūdikio auginimo viskuo, kuo tik galėsiu, kaip ir tuomet, kai gimė kiti mano vaikai. Labai laukiu visų tų magiškų momentų pasikartojimo“, – teigė J.Caudwellas. 

Dosnus verslininkas, prieš 20 metų įsteigęs labdaros organizaciją, siekdamas pagerinti sergančių ir neįgalių vaikų gyvenimą, auklėdamas kitas savo atžalas skiepijo norą padėti kitiems. Jis planuoja perduoti tas pačias vertybes ir pavasarį gimsiančiam sūnui, rašo „Hello“. 

 
Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Noriu, kad jis jaustų socialinę sąžinę ir atsakomybę, kad pasaulis būtų geresnis“, – teigė Johnas Caudwellas, dėl savo 1,73 mlrd. eurų vertės turtų kasmet atsiduriantis „Sunday Times“ turtingiausių žmonių sąrašuose.

Naujausi straipsniai