Olimpiečiai Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritter: „Vestuvių link judame mažais žingsneliais“

Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritter / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Ne tik išore, bet ir išskirtiniu sporto talentu apdovanoti irkluotojai Europos bei pasaulio čempionė, Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja Milda Valčiukaitė (27) ir Europos čempionas, pasaulio vicečempionas, Rio de Žaneiro olimpinį sidabrą savo kolekcijoje turintis Saulius Ritter (33) – dar ir mylimieji, puoselėjantys bendrus namus ir žinantys, kad vieną dieną atšoks vestuves.

Trakuose, arčiau irklavimo bazės, ežerų, šešeri metai kartu esanti pora įsitvirtino prieš trejus metus. Stovyklose įpratę gyventi ir visai mažame kambarėlyje jiedu namų taip pasiilgsta, kad grįžę nenori niekur važiuoti iš jų. Planuoja savo dieną patys, nusprendžia, ką valgys pusryčiams, ir patys juos ruošia – tai didelis malonumas, nesuvokiamas tai visada darantiems žmonėms.

Per laisvą rugpjūtį pagaliau galėjo iki soties išsimiegoti, kur nors išvažiuoti savaitgalį, susitikti su draugais, artimaisiais, spėjo sudalyvauti mergvakariuose, bernvakariuose, vestuvėses. Per metus visokių artimų žmonių švenčių teko praleisti ir už tai norėjosi atsigriebti. Vis dėlto pastebėjo, kad užsitęsusios atostogos, apie kurias taip svajota sunkiai treniruojantis, nebeteikia daug malonumo. Ima stigti adrenalino ir euforijos jausmo. „Na, bet yra laikas ilsėtis ir yra laikas siekti rezultatų“, – sako Milda.

Jiedu laimingi, kad yra iš to paties pasaulio: be žodžių vienas kitą supranta, kaip kuris jaučiasi įvairiose sporto situacijose. Pasikalba ir apie vestuves, bet nė vienas nėra linkęs jų organizuoti – neturi tam gebėjimų. Kol kas ir konkrečios datos nesirinko, bet kada nors jos įvyks. „Vestuvių link einame mažais žingsniukais“, – užtikrina pora.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Skaitykite daugiau