„Oktoberfest Vilnius“ šventusios žinomos moterys dabinosi seksualiais kostiumais

Natalija Martinavičienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-03 15:47
Kauno verslininkė Natalija Martinavičienė su Rasa Arlauskiene, Sergėjumi Troščenkovu ir bičiuliais šiemet jau antrąjį kartą pasaulyje garsia „Oktoberfest“ švente mėgavosi Lietuvoje. Ją kasmet organizuoja vokiečių bendruomenė Lietuvoje „Deutschasprachiger Stammtisch Vilnius“.

„Pirmą kartą čia dalyvavau pernai. Buvau pakviesta bičiulių kompanijos, kuriems tai jau tapo ilgamete tradicija. Man tai buvo naujas atradimas ir artimesnis susipažinimas su Vokietijos tradicijomis. Teko pasidomėti ir nacionaliniu kostiumu, ir pačia Oktoberfest švente“, – pasakojo Natalija.

Elegantiška moteris kol kas dar neįsigijo bavariško kostiumo. „Kadangi ši šventė man, tikiuosi, taps tradicija, tikiuosi nukeliauti į „Oktoberfest“ Vokietijoje ir ten įsigyti tikrą vokišką nacionalinį kostiumą. Nėra paprasta atrasti būtent tau skirtą tinkamą tokį rūbą, tai reikalauja laiko ir pastangų. O dabar buvo tik pamėginimai atkartoti, susikurti panašų. Su kiekvienu kartu vis labiau įsitraukiu į šią linksmą šventę, tad ir pasiruošimui norisi skirti vis daugiau laiko“, – planus atskleidė moteris.

Oktoberfest Maedchin #oktoberfest2017 #tradition #celebrate ????✌️????????

A post shared by Natalija Martinaviciene (@natali_de_lyrik) on

Natalija teigia, kad šioje šventėje alus – ne svarbiausias akcentas. „Alus – tradicinis šventės gėrimas, bet tikrai ne jis svarbiausias. Aš nesu alaus mėgėja, paragauju jo šiek tiek. Visų pirma, šventė vyksta vokiškomis, „Oktoberfest“ būdingomis senovės tradicijois ir papročiais. Tai – žaidimai, muzika, šokiai, maistas“, – džiaugėsi Natalija.

„Kaip žinia, vokiečiai moka gerai pasilinksminti, tad visas smagumas – geros emocijos, atsipalaidavę svečiai (jų buvo apie 600 – ne tik iš Lietuvos, bet ir Vokietijos bei kitų šalių atstovų). Vyko įvairūs žaidimai, konkursai, pavyzdžiui, buvo galima išmėginti jėgas alaus gėrimo greity stovint ant iškelto į viršų stalo. Kovoje grūmėsi tiek vyrai, tiek moterys. Šokiai ant suolų, dainos... Teko stebėti, kaip suolai neatlaikė įsilinksminusių dalyvių, tačiau viskas baigėsi laimingai. Tai – viena linksmiausių švenčių, organizuojamų Lietuvoje, kur gali atsipalaiduoti, pasišokti iki valios, paskanauti tradicinių patiekalų bei pajausti vokiečių liaudies dvasią“, – pasakojo moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai