Oksanai Pikul-Jasaitienei suėjo 33-eji: „Dabar mano gyvenimas kokybiškas, tyras, aš juo patenkinta“

Oksana Pikul-Jasaitienė su mama (kairėje) ir su šeima: vyru Simu bei sūnumi Dominyku / Luko Balandžio ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-10 09:32
Antradienį, sausio 10-ąją, atlikėja ir vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė švenčia 33-ąjį gimtadienį. Ji pasakojo didelės šventės kelti neketinanti, nes jai nei laiko turi, nei svarią priežastį randa. Vis dėlto neslepia, kad sveikinimų labai laukia – kuriai moteriai nepatinka dėmesys.

Bendraudama su 15min O.Pikul-Jasaitienė pasakoja visą gimtadienio dieną aukojanti darbui – jokio vakarėlio antradienį nebus.

„Šįmet taip jau išėjo, kad švęsti tiesiog nėra laiko. Iš tiesų, ir vienaip, ir kitaip planavau, bet visi mano planai sugriuvo. Tai nebent žymiai vėliau pavyks rimčiau atšvęsti, o dabar, matyt, tik labai paprastai paminėti. Kad viskas šitaip sutapo... Visi darbai – fotosesijos, filmavimai, koncertai, makiažai. Mano kiekviena diena dabar tokia užimta! Man būtų gaila laiko, sveikatos švęsti tada, kai yra šitiek reikalų“, – pasakojo Oksana.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Bet juk gimtadienis... Nejau likti be šventės jai nėra apmaudu? „Ar 33-eji – toks gražus skaičius, kad labai reikėtų švęsti? Sakyčiau, ne. Nors anksčiau nebuvo nė vienų metų, kad gimtadienio nešvęsčiau. Man ši šventė labai miela, jauki, šilta, smagi. Bet ar 33-ią gimtadienį būtina švęsti su trenksmu? Nemanau. Kai suėjo 30, tada su didžiuliu džiaugsmu dariau labai didelę šventę. Atšventėm tada su tokiu trenksmu, kad iki šiol atsimenam ir juokiamės“, – šypsosi.

Visgi nors šventės Oksana ir nežada kelti, pasveikinta vis tiek tikisi būti. „Parodykite man moterį, kuri nemėgsta dovanų... Taip nebūna. Aš irgi noriu gauti dovanų! Vyras sakė, kad ruošia siurprizą. Mano pageidavimų sąraše pirmiausia įrašytos gėlės. Labai jas mėgstu, dievinu gėlėmis puošti namus. O toliau... Tegul jau reiškiasi žmonių fantazija. Nors iš tiesų, nors dovanas ir mėgstu, labai jų nesureikšminu“, – tikino.

Pasėjo idėjų

Bendraudama su 15min atlikėja apžvelgė prabėgusius metus: „Žinoma, įsimintiniausias ir pats svarbiausias man įvykis yra mano vaikučio pirmasis gimtadienis bei jo krikštas. Man tai buvo didelė, graži šventė, manau, ir man, ir Simui ji turėjo didelę prasmę. O šiaip... Per šiuos metus pasėta daug idėjų. Kai vienais metais kažką pasėji, tai kitais jau ir derlių pjauni. Tikiuosi per ateinančius metus tas idėjas išvystyti, sukurti gerą produktą. To sau ir linkiu. Tikiuosi, išsipildys.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Oksana ir Simas Jasaičiai sūnų Dominyką pakrikštijo ten, kur susituokė – Jonų bažnyčioje

Kokio derliaus Oksana tikisi – gal galima konkrečiau? „Visada turiu planų ateičiai. Esu iš tų žmonių, kurie visus planus sudėlioja labai detaliai, daugsyk pamatuoja, paskaičiuoja. Visgi apie planus niekada nepasakoju. Yra tas posakis, kuriuo labai vadovaujuosi ir tikiu – „neperšokęs duobės nesakyk „op“. Nors kartais, žinoma, maža užuomina ir pasidaliju, pavyzdžiui, „Facebook“... Šiems metams turiu daug idėjų, kurios susijusios su darbu“, – neatvirauja.

Iš tiesų, žvelgiant iš šono dažnam gali pasirodyti, kad O.Pikul-Jasaitienė šiandien turi viską: gražią šeimą, gerą darbą, populiarumą... Ar taip ir yra?

„Turbūt nė vienas žmogus niekad nesakys, kad „jau turi viską“. Juk visada yra kažkokių siekių, vis naujų užduočių, idėjų. Manau, bent jau aš niekad negalvosiu, kad jau pasiekiau viską ir dabar štai galiu ramiai gyventi. Ne. Esu iš tų moterų, kurios ramiai niekada negyvens, ir visada iškels sau naują tikslą, kurį įdomiai įgyvendins. Manau, kiekvienam žmogui reikia domėtis, vystyti savo idėjas, pildyti žinių bagažą. Niekada neketinu sustoti ir dairytis. Man reikia eiti į priekį. Tam, kad šeima gyventų patogiai, kad vaikas gautų gerą išsilavinimą, gerai jaustųsi, visada reikia stengtis“, – svarsto atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Aukso amžius

Vis dėlto sutinka, kad dabar išgyvena vieną gražiausių gyvenimo etapų: „Manau, bėgant metams visi keičiamės, tik čia jau nuo žmogaus priklauso, kaip jis tai priima. Žinoma, man nebe 18. Bet yra sakoma, kad nuo 30-ies iki 40-ies moterys išgyvena savo aukso amžių. Pilnai su tuo sutinku. Aišku, nežinau, kaip ten po 40-ies, bet šiandien mano gyvenimas kokybiškas, tyras, esu juo labai patenkinta. Ateityje, manau, patenkinta būsiu dar labiau. Ar bijau pirmosios raukšlelės? Ne, aš ja didžiuojuosi. Su metais ateina patirtis. Moteris tampa brandesnė, o brandos nereikia gėdytis. Nebijau savo metų.“

Pirmąja raukšlele Oksana didžiuojasi, tačiau ir grožio procedūrų neatsisako. „Taip, o kodėl ne? Jei to noriu, jei turiu galimybę, tai ir gražinuosi. Kodėl neatlikus kažkokių procedūrų, jei yra sąlygos? Kodėl kas mėnesį nenuėjus pas kosmetologą? Nematau trukdžių. Moterys turi prisižiūrėti. Manikiūras ir pedikiūras man atrodo higienos reikalas, o visa kita priklauso nuo noro, galimybių. Žinoma, galiausiai čia ir kiekvienos moters skonio reikalas“, – svarsto.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pokalbį su 15min žinoma atlikėja baigė mintimis apie šeimos gausinimą: ar norėtų, ar planuoja?

„Tikrai taip. Aplink mane tiek draugių, kurios turi ne po vieną ir ne po du vaikučius... Man tai – sektinas pavyzdys. Didelė, darni šeima. Pati pasvajoju apie pagausėjimą. Bet šiuo metu nenorėčiau nuskriausti antrojo vaikučio – dabar tiek su darbu susijusių planų... Manau, mano traukinys dar nenuvažiavo. Palikime tai ateičiai“, – šypsosi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai