Oksana Pikul šį savaitgalį grįžta į sceną: „Naujos pupytės“ atsisveikino su Vita Jakutiene

„Naujos pupytės“ / Foto Alibi nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-26 16:45
„Naujos pupytės“ atsinaujino. Jau dešimt metų egzistuojanti grupė vėl keičia savo sudėtį. Jau šeštadienį merginų laukia koncertas, kuriame gerbėjai nebeišvys paskutines nėštumo savaites skaičiuojančios Vitos Jakutienės, tačiau sulauks kito siurprizo – į sceną po metų pertraukos grįžta grupės lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė (32).

„Man pačiai sugrįžimas į grupę yra netikėtas. Bet pagalvojau, kad grupė egzistuoja jau 10 metų. Daug kas keitėsi joje, buvo daug įvairiausi įvykių, daug narių, daug keliauta, daug visko pamatyta. Tai yra tas kūdikis, kurį 10 metų auginau, todėl paimti taip paprastai ir viską užbaigti? Nenoriu. Pasakiau sau, o kodėl gi ne? Mano traukinys dar nenuvažiavo“, – Žmonės.lt kalbėjo Oksana.

JI sako į grupę grįžtanti ne dėl to, kad darytų šou pramogų pasaulyje, tai tiesiog hobis, mėgstama veikla, nuo kurios pabėgti nesinori. „Pasikalbėjau su šeima, su vyru, jie sakė žinoma, jei veikla teikia džiugesio, vadinasi, reikia ja užsiimti. Nesiruošiu eiti į pokalbių laidas, nereikalingus renginius, nesiruošiu maivytis. Grupė man tiesiog teikia malonumą, o prioritetas išlieka šeima“, – sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Oksana ir Simas Jasaičiai su sūnumi grįžo į Lietuvą: „Visur gerai, bet namie geriausia“

Pasak grupės lyderės, Vitos išėjimas iš „Naujų pupyčių“ – logiškas žingsnis. Netrukus vaiko susilauksianti atlikėja artimiausiu metu veikiausiai mažiausiai norės galvoti apie sceną.

„Šiuo metu yra trys merginos: aš, Neringa ir Skaistė. Galiu pasakyti tik tiek, kad ateityje planuoju ne vieną pokytį grupėje, bet apie tai kalbėti dar nenori. Daug kam kyla klausimas, kodėl Vitos nėra grupėje, tačiau ji laukiasi – nėštumas, gimdymas, tai pirmoje vietoje“, – kalbėjo Oksana.

Aro Radevičiaus nuotr.
Aro Radevičiaus nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Besilaukianti Vita Jakutienė nutraukė ilgai trukusią tylą: prabilo apie nėštumą ir „pupytės“ karjerą

Ar po motinystės atostogų Vita grįš, kol kas dar neaišku. Apie tai miglotai kalba ir Oksana. Esą reikia laiko, o tai, kaip pasisuks tolimesni planai, viskas išsispręs savaime.

Į sceną grįžtanti Oksana sako, kad šis sugrįžimas nebus iš tų, kuriuos būtų galima vadinti grandioziniai ir su trenksmu. „Lietuvos čia niekuo jau nenustebinsi. Norime pasimėgauti grįžimu į sceną, pajausti malonumą iš to, ką darome – mus tai svarbiausia“, – sakė ji.

Ar „Naujos pupytės“ kaip nors pasikeis? Ar keisis jų įvaizdis, muzika? „Planų yra ir ne vienas. Išlaikysime tai, kas buvo kurta, tačiau vis tiek, mums nebe 18 metų, todėl tam tikros ribos yra, buvo ir bus. Grupėje liks subtilus seksualumas, tačiau daug dalykų atsiskleis subtiliau. Mano pačios statusas, šeima – visa tai sudėlioja tam tikrus taškus, tai turės įtakos pokyčiams“, – kalbėjo atlikėja.

Aro Radevičiaus nuotr.
Aro Radevičiaus nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai