Oksana Pikul pasakoja, kodėl nusivylė tarptautiniu konkursu „Miss Jetset“

Oksana Pikul-Jasaitienė / Gedimino Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-11 11:46
Interviu LNK laidai KK2 šį trečiadienio vakarą 19.30 val. gražuolė Oksana Pikul atskleis daugiau detalių apie dalyvavimą prestižiniame Interviu LNK laidai KK2 šį trečiadienio vakarą 19.30 val. gražuolė Oksana Pikul atskleis daugiau detalių apie dalyvavimą prestižiniame „Miss Jetset“ konkurse, kuriame varžėsi ne tik dėl geriausios vardo, galimybės nusifotografuoti žurnalo viršeliui, bet ir piniginio 50 tūkst. dolerių prizo. konkurse, kuriame varžėsi ne tik dėl geriausiosios vardo, galimybės nusifotografuoti žurnalo viršeliui, bet ir piniginio 50 tūkst. dolerių prizo.

„Nenorėjau jame dalyvauti ir neplanavau, tačiau per savo gimimo dieną atsidariau paštą pamačiau pasiūlymą. Todėl surizikavau ir sudalyvavau“, – pasakos O. Pikul.

Lietuvaitė pasakos, kad ilgą laiką buvo šio konkurso favoritė, tačiau kai kurios konkurentės pradėjo elgtis nesąžiningai. Už merginas buvo galima balsuoti internetu – kelis kartus nemokamai, o vėliau tas pats žmogus už balsavimą turėjo mokėti, todėl Oksanos konkurentės pradėjo pirkti balsus.

„Čia ir prasidėjo žaidimas. Kuomet jau pasiekė tą viršutinį tašką, visi pradėjo balsuoti ir pirkti balsus. Vienu metu aš supratau, kad užtenka, šito žaidimo nežaisiu“, – laidoje KK2 pasakos O. Pikul.

Oksanai teko nusivilti – ji pusfinalyje liko antra. Moteris pasakos, kad jau buvo pagalvojusi ir kur galėtų padėti konkurse laimėtus pinigus: „Dalį paaukočiau labdarai Lietuvoje, o kitus planavau investuoti į tobulinimąsi savo specialybėje, vaikui žadėjau nusivežti į „Disneilendą“. Bet aš jį ir taip nusivešiu“.

Laidoje moteris pasakos, kad šiuo metu laisvo laiko neturi daug – daug dirba, o likusį laiką leidžia su savo mažyliu. Oksana Pikul šiuo metu yra viena geriausių Lietuvoje grožio specialisčių – visai neseniai moteris užėmė trečią vietą vestuvinio makiažo konkurse.

„Tai buvo mano pirmasis čempionatas, kuriame nusprendžiau dalyvauti. Tiesą pasakius, tai buvo tikrai negeras laikas dalyvavimui, nes šeimyninės bėdos ir neramumui pakišo koją pasiruošimui. Tačiau laikiausi savo plano ir savo idėjos sudalyvauti, nes tai buvo mano sena svajonė“, – kalbės O. Pikul.

Visą interviu su Oksana žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai