Oksana Pikul-Jasaitienė su sūnumi Dominyku išsikraustė į Siciliją

Oksana Pikul-Jasaitienė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-14 15:45
Prieš keletą mėnesių mama tapusi Oksana Pikul-Jasaitienė (31) išsikraustė gyventi į Siciliją pas čia žaidžiantį savo vyrą, krepšininką Simą Jasaitį (33). Tai Žmonės.lt patvirtino pati Oksana.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klube sezoną baigęs puolėjas Simas Jasaitis dabar atstovauja Italijos krepšinio ekipai „Orlandina Basket“.

Krepšininkas jau kurį laiką gyvena Kapo d'Orlando miestelyje. O dabar kartu su juo Sicilijoje kuriasi ir Oksana Pikul-Jasaitienė su jųdviejų sūnumi Dominyku.

„Tobulas oras, mylintis tėtis, skani virtuvė! Gera šeimai kartu“, – sakė Oksana, Žmonės.lt paklausta apie pirmuosius įspūdžius naujoje vietoje.

Moteris jau spėjo įvertinti ir daugiau Italijos salos privalumų. „Pasivaikščiojimai su šeima prie jūros – tai taip gera!“, – pasidžiaugė ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad žinia, jog Oksana vyks gyventi pas vyrą į Italiją pasklido dar liepą, kuomet sutuoktiniai buvo ką tik susilaukę sūnaus – tuomet žinoma moteris tikino, kad kitokio sprendimo būti ir negalėjo, mat pagausėjusi šeima privalo būti kartu.

Jasaičių šeima sūnaus Dominyko sulaukė liepos viduryje.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama