Oksana Pikul-Jasaitienė savaitgalį džiaugėsi brangia vyro dovana

Oksana Pikul-Jasaitienė lankėsi seminare Londone / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-20 14:48
Oksana Pikul-Jasaitienė praėjusį savaitgalį lankėsi Londone, kur dalyvavo makiažo seminare kartu su lietuvių dizaineriu Liutauru Salasevičiumi. Pamokas vedė visame pasaulyje žymus vizažistas Mario Dedivanovičius, dirbantis su tokiomis žvaigždėmis kaip pati Kim Kardashian. Į Lietuvą grįžusi O. Pikul-Jasaitienė Žmonės.lt išdavė, jog brangią dovaną jai dar sausį padovanojo vyras Simas, kuris visuomet norėjo išpildyti seną žmonos svajonę.

600 žmonių subūręs seminaras truko vieną dieną. Visi susirinkusieji galėjo išmokti žvaigždžių makiažo subtilybių, gavo brangių dovanų ir dar vertingesnių patarimų. „Pasijaučiau tarsi studentė. Viską nuosekliai užsirašinėjau į sąsiuvinį, kad nepraleisčiau svarbių dalykų. Nuvykti į seminarą su Mario Dedivanovičiumi buvo sena mano svajonė. Už jos išsipildymą esu dėkinga savo vyrui, kuris sausį, per mano gimtadienį, įteikė bilietą į renginį Londone. Jau ir anksčiau planavau apsilankyti šio vizažisto kursuose, tačiau jiems vykstant Dubajuje visiškai neturėjau laiko“, – Žmonės.lt pasakojo Oksana.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Moteris atskleidė, kad šis malonumas kainavo beveik 700 eurų, tačiau į kainą įėjo ir seminaro metu kiekvienam apsilankiusiajam įteiktas dovanų krepšelis, kuriame galėjai rasti žinomų ženklų kosmetikos.

„Paslapčių, kurias išmokau, aš dar neatskleisiu. Su visais norinčiais jomis pasidalysiu savo seminaruose, kurie jau netrukus įvyks Klaipėdoje ir Šiauliuose. M. Dedivanovičius – tikras savo srities profesionalas. Man patiko tai, kad galėjau pasidomėti tendencijomis, vyraujančiomis užsienyje, tarp pramogų pasaulio atstovų ir sužinoti tokių dalykų, kurie tikrai pravers praktikoje. Dažniausiai Lietuvoje nėra tokių ženklų kosmetikos, kurią jis pristatė Londone, tad man išties buvo įdomu pamatyti, kokiais įrankiais jis sukuria galutinį rezultatą ant žmogaus veido“, – savaitgalio prisiminimais dalijosi Oksana.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

O. Pikul-Jasaitienė pasakojo, jog makiažo seminaras su žvaigždžių vizažistu 700 eurų kainuoja tik tuo atveju, jei jo modeliu netampa Kim Kardashian. „Norint apsilankyti pamokose, kuriose dalyvauja socialinų tinklų pažiba, kainuotų beveik 1000 eurų brangiau. Tačiau planuoju tą anksčiau ar vėliau vis tiek padaryti, nes tikrai įdomu.“

Oksana atskleidė, kad Mario jai pasirodė šiltas, mielas žmogus, noriai bendraujantis su savo gerbėjais iš viso pasaulio: „Pasisveikinome, nusifotografavome. Tam laiko tikrai užteko. Labai džiaugiuosi šia pažintimi ir puikiai praleistu laiku.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama